На географічний факультет завітав з лекцією професор із Румунії

Познайомившись із нашою молоддю, Цезар Морар висловив сподівання, що Україна швидко євроінтегрується й житиме під мирним небом

На географічний факультет завітав з лекцією професор із Румунії
Днями на географічному факультеті приймали гостя з Румунії. Науковець із сусідньої держави сам виявив бажання зав’язати співпрацю з ужгородським вишем. Професор Цезар Морар прибув із Universitatea din Oradea (Орадського університету) з відкритою лекцією.
На географічний факультет завітав з лекцією професор із Румунії

Слухали закордонного викладача студенти третього та четвертого курсів кафедри фізичної географії та природокористування. Лектор викладав англійською мовою, тож знадобився перекладач, роль якого успішно виконав заступник декана з навчально виховної роботи Роман Славік.

Познайомившись із нашою молоддю, румунський професор висловив сподівання, що Україна швидко євроінтегрується й житиме під мирним небом.

Тема відкритого заняття – «Geography of Tourism». Лектор розповів про зв’язок туризму з іншими науками, докладно пояснив роль і  значення фізичної й суспільної географії у туризмознавстві. Значна частина відкритої пари стосувалася етапів становлення «туризму» як науки.

На завершення пан Морар додав: «На Закарпатті я вперше. Дуже  сподобалося ваше місто. Надзвичайною є архітектура Ужгорода, та й культура краю загалом». Професор зауважив, що давно шукав «виходу» на український виш. На питання про співпрацю науковець відповів з усмішкою: «Авжеж! Ми будемо радо контактувати з географічним факультетом УжНУ».

На географічний факультет завітав з лекцією професор із Румунії

Голова НСТ геофаку Юлія Шароді поділилася враженнями від почутої лекції: «Дуже полюбляю такі заходи! Завжди цікаво слухати викладача з іншої країни, дізнаватися щось нове. Тішуся, що до УжНУ приїжджають і що з УжНУ бажають співпрацювати. Тепер хтось із нас зможе поїхати в Румунію і представити там свою доповідь. Це чудова нагода як і для викладачів, так і для студентів. Особисто мені цікаво, яка там система навчання, у яких аудиторіях вчиться молодь, які бібліотеки відвідує».

Дівчина додала, що найкраще б мати програму обміну між  університетами: «Це підвищить мотивацію до навчання, а також поліпшить навички спілкування іноземною мовою».

Віра Лабич