На географічному факультеті захистили магістерські роботи

Очолив екзаменаційну комісію завідувач відділу природокористування та збалансованого розвитку Інституту географії Національної академії наук України Сергій Лісовський

На географічному факультеті Ужгородського національного університету випускники спеціальності «Середня освіта. Географія» представили свої наукові напрацювання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр».

Під час захисту магістерської роботи

Очолив екзаменаційну комісію доктор географічних наук, заступник директора з наукової роботи, завідувач відділу природокористування та збалансованого розвитку Інституту географії Національної академії наук України Сергій Лісовський.

У своїх дослідженнях майбутні науковці аналізували стан окремих районів регіону та цілої області. Зокрема, теми дипломних робіт стосувалися перспектив розвитку господарського комплексу Мукачівського району, можливостей використання європейського досвіду щодо водовикористання та оптимізації природокористування на Воловеччині, рекреаційних ресурсів Хустського району, комплексної характеристики поселення села Доробратова та історико-географічного опису с. Довгого Іршавського району.

Під час захисту магістерської роботи

Магістранти опрацьовували дані щодо проблем та перспектив видобування рудних корисних копалин у Закарпатській області, еколого-географічного аналізу басейну річки Латориці, перспектив інфраструктурної розбудови санітарно-лікувальних закладів регіону, стану та проблеми видалення відходів в Україні на прикладі Закарпаття, розвитку туризму в регіоні, його геотермальних ресурсів, потенціалу підземних вод тощо.

Після представлення кожної з наукових робіт слово надавали керівнику дослідження та рецензенту. Присутні також могли поставити випускникам запитання, що стосувалися їхніх наукових доробків. Загалом комісія позитивно оцінила виконані дипломні роботи.

Антоніна Чундак

Читати також Цього ж автора