На географічному факультеті провели Тиждень самоврядування

Студенти відчули себе в ролі викладачів

На географічному факультеті провели Тиждень самоврядування
Нещодавно на географічному факультеті влаштували Тиждень самоврядування. Ідея заходу, як відомо, в тому, що викладачі та студенти міняються ролями.
На географічному факультеті провели Тиждень самоврядування

Заступник декана з навчально-виховної роботи Роман Славік відзначив чудову підготовку до відкритої пари Олександра Середяка та Катерини Булини. Було помітно, каже, що деякі студенти бачать себе в майбутньому на педагогічній ниві.

«Ми провели шість відкритих занять з дисциплін «Географія світового господарства» та «Основи суспільної географії» на кафедрі фізичної географії та природокористування. Все було організовано на високому рівні!» – резюмував заступник декана Роман Славік.

Ірина Фекета додала, що з «Основ екології» та «Біогеографії» старші курси проводили пари у молодших: «Це була чудова можливість удосконалити ораторські здібності. Студенти виявили добрі напрацювання. Аудиторія їх уважно слухала, а це чи не найголовніше. Серед тих, хто виявив бажання стати викладачем, – Ольга Радь (IV курс), Степан Боцко (ІІІ курс) та Нелі Коштура  (ІІІ курс)».

Іван Калинич

У ролі викладача

Декан географічного факультету Іван Калинич зауважив, що кафедра землевпорядкування та кадастру також активно долучилися до Тижня самоврядування.

Четвертокурсниця Марина Москаль читала лекцію з дисципліни «Геодезія» для другокурсників. Тему обрала складну – «Похибки при вимірюванні кутів та ліній в поліметричних мережах», – проте впоралася із завданням успішно».

Магістрантки Маріам Кемінь та Діана Юричканич провели пару з інженерної геодезії. Юні лектори почувалися в ролі викладачів вільно, впевнено презентуючи підготовлений матеріал.

«Це свідчить про те, що наші студенти мають добру школу і виходять з університету кваліфікованими фахівцями», – втішно зауважив Іван Васильович.

Віра Лабич