На математичному факультеті відбувся науковий семінар з проблем стійкості розв’язків диференціальних систем

0 1 706
На математичному факультеті відбувся науковий семінар з проблем стійкості розв'язків диференціальних систем
18 квітня на математичному факультеті Ужгородського університету відбувся науковий семінар на тему «Almost ISS Property for Feedback Connected Systems». Лектором став випускник матфаку, а нині доктор Технічного університету у німецькому місті Кайзерслаутерні Петро Фекета.

Поділитися власними знаннями Петра Володимировича запросив до УжНУ проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Король, який звернувся з вітальним словом до присутніх і представив гостя.

Насамперед прагнули ознайомитися з новітніми досягненнями у теорії стійкості розв’язків взаємопов’язаних систем, тож слухачами стали працівники й аспіранти кафедри диференціальних рівнянь та математичної фізики (випускником якої і є Петро Фекета), а також студенти-старшокурсники.

Спільне фото на згадку

Аудиторія не лише зацікавлено слухала, а й ставила запитання, уточнювала. Відтак висловили сподівання на дальшу плідну співпрацю як із гостем особисто, так і з університетом Кайзерслаутерна.

Ксенія Шокіна