Понеділок, 26.06.17, 06:35 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Традиції

На математичному факультеті обирали містера і танцювали дивні танці

25 квітня математики святкували у Студентському центрі дозвілля «Ювентус» День Піфагора: обирали головного факультетського красеня, розважалися й навіть вигравали подарунки.

Офіційна частина свята почалася вітанням проректора з науково-педагогічної роботи Ігоря Короля. Відтак факультетський очільник Михайло Повідайчик оголосив, що першої пари наступного дня на матфаку не буде, та вручив грамоти кращим студентам, що взяли участь у студентській конференції, а також висловив подяку студактиву, який доклався до організації свята. Заступник декана з виховної роботи Павло Мулеса побажав чоловічій половині факультету бути справжніми мужчинами, аби дівчата-математички мали ким пишатися.

Зазвичай на факультетах подарунки й нагороди дістаються студентам. Цього разу вирішили порушити закономірність, тому Михайлові Повідайчику вручили роутер.

Ще однією незвичайною особливістю свята став масовий флешмоб: увесь зал встав і станцював під пісню з мультика «Фіксики». Все це було неспроста, бо наступними виступали юні таланти – учасники танцювального колективу «Перлинка». Крім того, глядачів вражали вокальними й інструментальними виступами молоді таланти як з математичного, так і з інших факультетів, а силою – хлопці-воркаутери.

Особливо веселим видався традиційний для матфаку конкурс з участю викладачів. Заступники декана Анатолій Штимак і Павло Мулеса спільно з двома студентами змагалися з ведучими у танцювальних здібностях. Одне слово, між ними впродовж конкурсу танув лід (це для тих, хто в темі).

Основна ж програма та інтрига вечора полягала у виходах юнаків, що боролися за звання головного Піфагора… кгм, тобто, містера факультету. Три виходи та інтелектуальний конкурс не залишили публіку байдужою: хлопці дефілювали у стилі Джона Вейна, Майкла Джексона та кіношних персонажів (певно, найефектнішим став вихід Джека Горобця, який несподівано вискочив просто із залу, а найбільший фурор викликав Шерлок з однойменного серіалу).

Відтак у рамках інтелектуального конкурсу з’ясовували, кого у своє військо брав Наполеон, що зображено на гербі матфаку та скільки років підрозділу, а також яка кількість коней зображена на картині Айвазовського «Трійка».

Настрою святу додавали гумористи з тутешньої КВК-команди «Лайм», а відтак ведучі розіграли приємні подарунки, серед яких 2 квитки на концерт Океану Ельзи та напій… «Сльози декана».

Переможцем цьогорічного конкурсу мужності й краси став Олександр Баран, вираз обличчя якого був красномовний: хлопець здобув перемогу неочікувано для себе. Вітаємо!

Ксенія Шокіна

Традиції | 29.04.17 | Додав Г_Кришiнець | 628 | 0.0/0