На матфаку влаштували відбірний етап конкурсу Малої академії наук

Старшокласники приїхали не лише з райцентрів, а й із сіл, що свідчить про хороший рівень викладання математики навіть у глибинці краю

27 січня на математичний факультет традиційно з’їхалися школярі з різних районів області, аби спробувати свої сили у відборі на всеукраїнський етап конкурсу юних розумників.

Захід відкрив декан факультету Михайло Повідайчик, який пояснив учням порядок захисту робіт, дав корисні настанови та побажав успіхів.

Цьогоріч до участі в конкурсі долучилося 25 школярів із майже всіх районів області. Старшокласники приїхали не лише з райцентрів, а й із сіл, що свідчить про хороший рівень викладання математики навіть у глибинці області. Ба більше: деякі учні беруть участь у МАН уже не вперше.

Представили свої напрацювання у трьох секціях: «Математика», «Прикладна математика» та «Математичне моделювання».

Публічний захист відбувся після попереднього проходження учнями теоретичного туру. На кожну роботу компетентна комісія, що складалася з викладачів факультету, готувала рецензію. Відтак під час захисту члени комісії та інші учасники ставили школярам запитання з теми роботи.

Переможці відбірного етапу представлять нашу область на всеукраїнському етапі конкурсу Малої академії наук.

Ксенія Шокіна,
фото Асі Свид