Неділя, 28.05.17, 07:53 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Підсумки

На Симпозіумі Британської ради підбили підсумки співпраці протягом семестру

Уже майже рік УжНУ активно співпрацює із Британською радою в рамках проекту «Англійська мова для університетів». Нещодавно в Києві відбувся триденний симпозіум, до участі в якому долучилися й представники нашого університету – Руслана Жовтані, Тетяна Іщук (кафедра міжнародних комунікацій факультету туризму та МК), Тетяна Вайнагій (кафедра іноземних мов ФІФ) та Ольга Поліщук (кафедра теорії та практики перекладу факультету МЕВ).

Симпозіум Британської ради зібрав представників 15 ВНЗ України, котрі звітували про свої досягнення та запроваджені в процес викладання іноземних мов за професійним спрямуванням зміни.

УжНУ приєднався до проекту ще в травні минулого року з ініціативи кафедри міжнародних комунікацій факультету та МК. Тепер під час симпозіуму підбивали підсумки виконаної в першому семестрі роботи. Оскільки ужнівці плідно попрацювали над удосконаленням своїх знань та навичок, наш університет вкотре гідно про себе заявив на всеукраїнському рівні.

Діляться напрацюваннями Тетяна Вайнагій та Тетяна Іщук

У перший день роботи симпозіуму учасники заходу влаштували презентації своїх досягнень щодо розробки та імплементування нових робочих програм для студентів різних спеціальностей.

Цього ж дня присутні мали змогу почути відгуки самих студентів про навчання англійської мови, спрямоване на розвиток професійних умінь.

На пленарних засіданнях другого й третього дня роботи симпозіуму представники різних вишів України обмінювалися досвідом роботи, ознайомлювалися з новітніми підходами до процесу викладання іноземних мов професійного спрямування, працювали з тренером.

Перевага симпозіуму полягає в тому, що представники провідних вищих закладів освіти в Україні мали можливість обмінятися досвідом упровадження новітніх методів викладання іноземних мов у процес навчання та підготовки майбутніх фахівців різних галузей.

Викладач кафедри іноземних мов Тетяна Вайнагій розповіла, що координатор проекту Жанна Севастьянова під час одного з останніх засідань зауважила: найближчим часом Британська рада в Україні планує подати до Міністерства освіти і науки України пропозицію щодо впровадження робочої навчальної програми, розробленої з участю всіх вишів-партнерів проекту, як базової програми вивчення англійської мови для спеціальних цілей на державному рівні.

У ХХІ столітті змінюється не тільки стиль життя та ведення бізнесу – підвищуються вимоги до підготовки фахівців: викладачі мають працювати по-новому, більш продуктивно, готуючи конкурентоспроможних спеціалістів – саме на це спрямовано проект Британської ради. Наш університет – один з тих, де розуміють потреби сучасного світу і йдуть у ногу з часом.

Ксенія Шокіна,

фото надані учасницями симпозіуму