На Вченій раді підбили підсумки зимової сесії й змінили організацію навчального процесу в ІІ семестрі

Як порівняти з минулим роком, і якість знань, і успішність студентів зросла в середньому на 3 %

23 лютого відбулося чергове зібрання Вченої ради УжНУ. Одне з головних питань – загальноуніверситетські підсумки зимової сесії.

Перший проректор УжНУ Олександр Сливка повідомив про контингент студентів денної форми навчання: на 1 жовтня 2016 року – 9 322 здобувачів фаху. При цьому є тенденція до зрівняння кількості «бюджетників» і «контрактників».

Олександр Сливка

Відтак Олександр Георгійович перейшов до власне підсумків екзаменаційної сесії. Кількість недопущених і тих, котрі не з’явилися на іспити з поважних причин, — 1,4 %. Найбільш плідну роботу продемонстрували магістранти вишу. «Загалом в університеті показники успішності та якості знань є задовільними. У відсотковому співвідношенні середня якість навчальних досягнень становить 42,4 %. В ідеалі показник повинен перевищувати 45%. Тож надалі будемо прагнути підвищити ефективність», – наголосив О. Сливка.

Як порівняти з минулим роком, і якість знань, і успішність студентів зросла в середньому на 3 відсотки (2,7% та 3,4% – відповідно).

Крім того, говорили про організацію навчального процесу в ІІ семестрі. За словами проректора, головною метою зміни термінів навчання є завершення ліквідації академічної заборгованості до 1 липня. Таким чином, 26 травня закінчиться аудиторне навчання; до 16 червня – період сесії; 16.06 – 01.07 – перескладання.

Виняток становлять обидва медичні та стоматологічний факультети. У цих підрозділах ліквідація академзаборгованості триватиме до 15 липня.

Про інші питання, які розглядали члени Вченої ради, – у наступних публікаціях.

Ольга Брайлян