На відділенні журналістики захистили магістерські роботи

Результати своїх напрацювань успішно відстояли Андріана Кофель, Вікторія Морщук, Юлія Плеша та Вікторія Кухарець

На відділенні журналістики захистили магістерські роботи
25 січня на відділенні журналістики Ужгородського університету відбувся захист магістерських дипломних робіт. Четверо випускниць підрозділу представили свої наукові напрацювання на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр».

Упродовж півтора року студентки досліджували актуальні проблеми української журналістики, аналізували їх та пропонували власні шляхи вирішення. Нині магістрантки Андріана Кофель, Вікторія Морщук, Юлія Плеша та Вікторія Кухарець представили результати своїх напрацювань.

Оцінювала роботи студенток екзаменаційна комісія. До її складу ввійшли викладачі кафедри журналістики, серед яких були завідувач кафедри Юрій Бідзіля, кандидати філологічних наук, доценти Володимир Тарасюк, Галина Шаповалова та Ярослава Шебештян, кандидат наук із соціальних комунікацій Євген Соломін, а також гостя відділення – доцент кафедри нових медій факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка, Наталія Габор.

Подробиці – у відео.

Антоніна Чундак