Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

На відкритті виставки Владислава Ганзела говорили й про руйнування історичних будівель та знищення кількасотрічних дерев

Двотижнева виставка закарпатського художника «Скликаю друзів» відкрилася в музеї Закарпатської народної архітектури та побуту

0 199

У приміщенні музею Закарпатської народної архітектури та побуту 5 липня відкрилася двотижнева виставка пленерних робіт відомого закарпатського художника Владислава Ганзела «Скликаю друзів». Привітати митця зібралися колеги, друзі та просто цінувальники прекрасного.

Автор представив близько п’ятдесяти робіт, багато з яких експонуються вперше. На суд глядача Владислав Ганзел запропонував пейзажі – усі вони виконані під час пленерів у Карпатах аквареллю, темперою та гуашшю.

Гості схвально відгукнулися про представлені роботи. Кажуть: пензель Ганзела впізнати з-поміж інших легко. Сам же художник зізнається: настільки закоханий у природу Закарпаття, що перемалював би все, тому за рік пише чимало робіт.

Під час презентації торкнулися й надзвичайно важливої для Ужгорода теми – збереження історичної спадщини. Народний художник України Борис Кузьма порушив питання, що тривожить його передусім як архітектора й жителя міста – руйнування історичних будівель та знищення кількасотрічних дерев. Художника підтримали колеги й автор виставки Владислав Ганзел, бо ж і сам архітектор та розуміє масштаб проблеми. Зійшлися на думці, що впливати на ситуацію, яка склалася, треба спільно.

Ксенія Шокіна

Залишіть відповідь