Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

На військовій кафедрі відбувся перший етап вступних іспитів

Другий етап – психологічний відбір, третій – випробування з фізичної підготовки

0 301

22 травня на кафедрі військової підготовки розпочався набір вступників, що відбуватиметься у три етапи. Першого дня абітурієнти встигли трохи познайомитися із навчальними аудиторіями та майбутніми викладачами.

Василь Олійник

Перший етап – тестування, аби визначити, який рівень знань мають вступники, та дібрати найкращих. Завідувач кафедри військової підготовки Василь Олійник розповідає: «За основу при укладанні питань для тестування ми взяли навчальний посібник із захисту Вітчизни. Запитання стосувалися діяльності Збройних сил України. Цього року ліцензований обсяг становитиме 150 місць. Ми будемо продовжувати набір абітурієнтів до 1 жовтня, щоб виконати замовлення Міністерства оборони й дібрати найкращих. Практика свідчить: найбільше абітурієнтів приходить з липня до вересня, тож іще будуть поповнення».

Тетяна-Анастасія Корольчук

Другокурсниця факультету міжнародних економічних відносин Тетяна-Анастасія Корольчук до мети простує впевнено й ділиться планами: «Я хотіла вступити на психологію, але повноцінно навчатися на двох факультетах дуже складно. Крім того, вважаю, що вивчення психології на заочному відділенні – не найкращий варіант для опанування такої серйозної науки. Тому обрала військову психологію – вона більш поглиблена, ніж звичайна, і навчання тут простіше поєднувати зі стаціонаром».

Нікіта Семьонов

Студент кафедри філософії Нікіта Семьонов успішно подолав перший етап вступу й ділиться враженнями: «Для мене завдання були не надто складними, бо в школі пощастило мати хорошого вчителя з військової підготовки, тож потрібний багаж знань маю. А ось тим, хто має слабкі знання, думаю, було складно. Вважаю, що військова підготовка важлива для кожного чоловіка, а в сьогоднішніх реаліях і поготів. Я живу в гуртожитку і знайомий зі студентами військової кафедри, які розповідали про навчання тут. Знаю, що підрозділ нині має нове обладнання, хороших викладачів, тому, гадаю, навчання нудним точно не буде».

Уже цього тижня перша хвиля абітурієнтів долатиме наступні етапи вступних іспитів. Другий етап – це психологічний відбір, який прийматимуть викладачі кафедри психології, третій – випробування з фізичної підготовки. А в тих, хто ще бажає поповнити лави курсантів військової кафедри, є трохи часу подумати, наважитися й прийти на наступні добори.

Ксенія Шокіна

Залишіть відповідь

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.