На Закарпатті готували тренерів зі сталого розвитку серед представників ВНЗ України

У заході взяли участь представники 18 вищих навчальних закладів України

11–14 лютого в селі Карпати Закарпатської області відбувся тренінг для тренерів із курсу «Сталий розвиток за участі громад», організований ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (далі – МРГ) у рамках співпраці з вищими навчальними закладами України. У заході взяли участь представники 18 ВНЗ України. УжНУ представляла директор Центру сталого розвитку Ганна Мелеганич.

Ганна Мелеганич

Мета заходу – навчити майбутніх тренерів інтерактивних методик та надати матеріали, які вони будуть застосовувати під час роботи з групами. За чотири дні учасники, що представляють Мережу університетів-партнерів спільного проекту ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», дізналися, як побудувати ефективний тренінг і бути успішними тренерами, опанували методологію розробки тренінгових завдань.

Всі учасники, які пройшли тренінг, отримали сертифікати тренерів. Згідно з умовами участі у цьому заході, кожен представник від вишу протягом 2016 року зобов’язаний провести цей тренінг у своєму ВНЗ. Учасники також обговорили і затвердили план роботи Національної мережі на 2016 рік.

Найближчим часом буде оголошено про відбір на цей курс в Ужгородському національному університеті. Анонс інших заходів Мережі теж буде на сайті протягом року.

Новини проекту ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» можна дізнатися тут.

За інформацією директора Центру сталого розвитку УжНУ Ганни Мелеганич