медфак

Учасниці конкурсу

1 грудня в Закарпатському обласному українському музично-драматичному театрі свято краси відзначив медичний факультет. Заразом прийняли новачків до дружної лікарської родини.

Розпочали зі згадки про Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Ведучі закликали бути толерантними, уважно ставитися до хворих.

Олександр Болдіжар

Відтак перейшли до концертної програми. Хористи народної чоловічої капели Ужгородського університету «Боян» задали по-справжньому урочистого тону, виконавши одразу три гімни: України, студентства та альма-матер. Слово привітання надали декану медичного факультету Олександрові Болдіжару: «Приємно, що сім’я медиків Закарпаття поповнюється. Першокурсники, пам’ятайте: ви обрали найкращий і найгуманніший фах. Бажаю добре влитися в колектив, і всім завжди добре почуватися». Олександр Олександрович також передав поздоровлення від ректора Володимира Смоланки; нагородив грамотами учасниць волейбольної команди підрозділу, які стали першими в 67-й загальноуніверситетській спартакіаді. Насамкінець оголосив вихідний наступного дня.

Найчарівнішу студентку визначили на медфаку

Позитивні емоції також дарували команди КВН «Девід Духнович», «Малавіта», «Смолькін і Бобуський», дівчата, котрі жартували про викладачів. Запалювали публіку виконавці українсько-англійської пісні, танцюристи чоловічого й жіночого колективів студії «Бліц», іноземні студенти «Dancing doctors». Вражали присутніх і акробатичним шоу.

За звання міс змагалися 10 дівчат із першого-третього курсів. Претендентки на корону дефілювали в чотирьох образах: у національних строях, одязі від магазину Podium, у червоних сукнях, вечірньому вбранні. Демонстрували й інтелектуальні здібності.

Найчарівнішу студентку визначили на медфаку

Оцінювали зовнішні й розумові якості дівчат журналістка «Тиси-1» Марія Кочмарь, депутати Ужгородської міської ради Віктор Щадей та Ужгородської районної ради Роланд Цебер, представник модельного агентства «One models» Владислав Лакатош, асистент кафедри фундаментальних медичних дисциплін медфаку-2 Ольга Паламарчук, дизайнер жіночого одягу Аліна Йовдій.

Гарі Крішнан нагороджує конкурсантку

Ксенія Бонка

Оголосити результати на сцену запросили організаторів Наталію Попович і Сергія Бойка. У підсумку звання розподілили так: фотограф Харі Крішнан визначив «Міс фото» – Мар’яну Дан; «Міс інтелект» та «Міс усмішка» – Вікторія Червоняк; «Міс конгеніальність» – Ірина Зобенько; «Міс дружба» – Тетяна Покрівчак; «Міс елегантність» – Марина Бучук; Юлія Ірчак здобула титул «Міс загадковість», а також стрічку жартівливої номінації «Пак міс». Її запропонували КВН-ники, оскільки четверо з 10 учасниць – з Іршавщини ☺.

Головний і цілком серйозний титул, котрий дозволяє виступити на всеуніверситетському конкурсі, – «Міс медичного факультету» – здобула Ксенія Бонка (також «Міс спокуса»). Корону їй передала торішня переможниця Навруп Каур Діллон. Першою віце-міс стала Олеся Копинець (і «Міс топ-модель»). Трійку найчарівніших красунь у халатах замкнула Діана Петечел (і «Міс грація»).

Велика медична родина продовжила святкування одразу в двох нічних клубах.

Ольга Брайлян