Субота, 22.07.17, 15:41 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Спорт

Найкращі в УжНУ баскетболісти працюють на фізичному факультеті

Університетська спартакіада викладачів і співробітників – у самому розпалі. На четвертому етапі змагань сильніший гурт визначали в баскетболі. Групові ігри турніру відбулися в спорткомплексі «Буревісник» 27–28 лютого, фінальні – 1 березня.

На урочистому відкритті головний суддя змагань Василь Шароді вишукував команди й надав слово почесним гостям.

Першим виступив проректор із науково-педагогічної роботи Ігор Король: «Хочеться привітати всіх учасників із початком цих змагань, побажати легкої й цікавої гри, а головне – не зазнати травм. Мені також приємно повідомити, що ви сьогодні вперше випробуєте нові модерні баскетбольні кільця, через брак яких попередні турніри відбувалися у спортзалі нашого коледжу».

До привітань долучилися також голова профспілкової організації працівників вишу Тамара Суран та її заступник Олександр Конопльов.

Після офіційної частини Василь Шароді оголосив регламент змагань: «Учасники поділені на 2 групи по 6 команд, які за коловою системою визначать по двоє фіналістів. Колективи можуть складатися як із чоловіків, так і жінок. Ігри тривають два періоди по 6 хвилин кожен. ».

До групи «А» потрапили представники факультету туризму й МК, факультету історії й міжнародних відносин, філфаку, медичного-2, економічного та юридичного факультетів. Поєдинки видалися запеклими, явних фаворитів не можна було виокремити майже до останнього туру. У багатьох іграх першого ігрового дня долю переможця вирішував один влучний кидок. Врешті, до фіналу пробилися представники факультету туризму й МК та медичного факультету №2.

У групі «Б» за жеребкуванням повинні були зіграти фізики, представники медичного факультету №1, ІТ-шники, хіміки, природничо-гуманітарний коледж та військова кафедра. Утім хіміки й військовики не виставили своїх складів, тож у всіх іграх їм було зараховано технічні поразки. Щодо самих поєдинків, то фізики здобули перемоги у всіх матчах і легко пройшли до фіналу. Другим колективом, що пройшов до завершальної стадії з цієї групи, виявився гурт з факультету інформаційних технологій.

Першого дня весни відбувся фінальний турнір, який також пройшов за коловою системою. Через травми гравців на груповому етапі не змогли з’явитися туризмознавці, тому долю титулу чемпіонів з баскетболу вирішувалася лише серед 3 команд.

Відкрили фінал грою колективу медичного факультету №2 (до команди входили й представники факультету післядипломної освіти) та ІТ-шників. Доволі легку перемогу здобули «охоронці здоров’я» – 21:10. До слова, цей матч виявився найрезультативнішим на турнірі.

Після невеликого відпочинку медики зустрілися в герці з фізиками. У напруженій боротьбі свіжіші представники фізфаку зуміли схилити чашу терезів на свій бік – 12:7.

У завершальному поєдинку турніру фізикам протистояла команда факультету інформаційних технологій. ІТ-шники боролися до кінця, проте колектив фізфаку вкотре підтвердив свій високий клас – 17:6.

Отож бронза турніру дісталася факультету інформаційних технологій, дещо розчаровані медики мусили вдовольнитися другим місцем, ну, а лаври чемпіонів уже вкотре здобувають фізики.

Василь Шваля

«По-перше, ми вдячні організаторам цих змагань за те, що надали можливість знову зібратися різним колективам упродовж цих днів. Усі команди без винятку показали, що здатні на багато. Але, на жаль, хоч нам – на радість☺, їх умінь не виявилося достатньо, щоб посунути фізфак з першого місця. Утім бачу, що всі учасники значно поліпшили свої навички, як порівняти з минулими роками. Сподіваємося, будуть тримати планку й надалі», – прокоментував перемогу на турнірі молодший науковий співробітник фізичного факультету Василь Шваля.

Нагородження проводили головний суддя змагань Василь Шароді та заступник голови профкому викладачів і співробітників УжНУ Олександр Конопльов. Команди отримали командні й особисті грамоти, медалі, а чемпіонам вручити ще й кубок.

Юрій Піясюк

Спорт | 05.03.17 | Додав Г_Кришiнець | 563 | 5.0/1