Неділя, 28.05.17, 07:43 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Спорт

Найкращі в УжНУ баскетболісти працюють на фізичному факультеті

Університетська спартакіада викладачів і співробітників – у самому розпалі. На четвертому етапі змагань сильніший гурт визначали в баскетболі. Групові ігри турніру відбулися в спорткомплексі «Буревісник» 27–28 лютого, фінальні – 1 березня.

На урочистому відкритті головний суддя змагань Василь Шароді вишукував команди й надав слово почесним гостям.

Першим виступив проректор із науково-педагогічної роботи Ігор Король: «Хочеться привітати всіх учасників із початком цих змагань, побажати легкої й цікавої гри, а головне – не зазнати травм. Мені також приємно повідомити, що ви сьогодні вперше випробуєте нові модерні баскетбольні кільця, через брак яких попередні турніри відбувалися у спортзалі нашого коледжу».

До привітань долучилися також голова профспілкової організації працівників вишу Тамара Суран та її заступник Олександр Конопльов.

Після офіційної частини Василь Шароді оголосив регламент змагань: «Учасники поділені на 2 групи по 6 команд, які за коловою системою визначать по двоє фіналістів. Колективи можуть складатися як із чоловіків, так і жінок. Ігри тривають два періоди по 6 хвилин кожен. ».

До групи «А» потрапили представники факультету туризму й МК, факультету історії й міжнародних відносин, філфаку, медичного-2, економічного та юридичного факультетів. Поєдинки видалися запеклими, явних фаворитів не можна було виокремити майже до останнього туру. У багатьох іграх першого ігрового дня долю переможця вирішував один влучний кидок. Врешті, до фіналу пробилися представники факультету туризму й МК та медичного факультету №2.

У групі «Б» за жеребкуванням повинні були зіграти фізики, представники медичного факультету №1, ІТ-шники, хіміки, природничо-гуманітарний коледж та військова кафедра. Утім хіміки й військовики не виставили своїх складів, тож у всіх іграх їм було зараховано технічні поразки. Щодо самих поєдинків, то фізики здобули перемоги у всіх матчах і легко пройшли до фіналу. Другим колективом, що пройшов до завершальної стадії з цієї групи, виявився гурт з факультету інформаційних технологій.

Першого дня весни відбувся фінальний турнір, який також пройшов за коловою системою. Через травми гравців на груповому етапі не змогли з’явитися туризмознавці, тому долю титулу чемпіонів з баскетболу вирішувалася лише серед 3 команд.

 

Відкрили фінал грою колективу медичного факультету №2 (до команди входили й представники факультету післядипломної освіти) та ІТ-шників. Доволі легку перемогу здобули «охоронці здоров’я» – 21:10. До слова, цей матч виявився найрезультативнішим на турнірі.

Після невеликого відпочинку медики зустрілися в герці з фізиками. У напруженій боротьбі свіжіші представники фізфаку зуміли схилити чашу терезів на свій бік – 12:7.

У завершальному поєдинку турніру фізикам протистояла команда факультету інформаційних технологій. ІТ-шники боролися до кінця, проте колектив фізфаку вкотре підтвердив свій високий клас – 17:6.

Отож бронза турніру дісталася факультету інформаційних технологій, дещо розчаровані медики мусили вдовольнитися другим місцем, ну, а лаври чемпіонів уже вкотре здобувають фізики.

Василь Шваля

«По-перше, ми вдячні організаторам цих змагань за те, що надали можливість знову зібратися різним колективам упродовж цих днів. Усі команди без винятку показали, що здатні на багато. Але, на жаль, хоч нам – на радість☺, їх умінь не виявилося достатньо, щоб посунути фізфак з першого місця. Утім бачу, що всі учасники значно поліпшили свої навички, як порівняти з минулими роками. Сподіваємося, будуть тримати планку й надалі», – прокоментував перемогу на турнірі молодший науковий співробітник фізичного факультету Василь Шваля.

Нагородження проводили головний суддя змагань Василь Шароді та заступник голови профкому викладачів і співробітників УжНУ Олександр Конопльов. Команди отримали командні й особисті грамоти, медалі, а чемпіонам вручити ще й кубок.

Юрій Піясюк
Спорт | 05.03.17 | Додав Г_Кришiнець | 541 | 5.0/1
Теги: Змагання, спартакіада, баскетбол

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Долучайся!

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [8]Незабаром [15]
Актуально [139]Акції [130]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [145]
Особистість [32]Студгромада [187]
Абітурієнт [77]Зблизька [84]
Наболіле [20]Із ректорату [143]
Не словом, а ділом [153]Компетентно [34]
Несподівано... [13]У ногу з часом [79]
Обмін досвідом [158]Теорія і практика [311]
Наукові форуми [269]Презентації [160]
Екскурсії [109]Дозвілля [200]
Ініціатива [47]Перспективи [37]
Підсумки [37]Спорт [230]
Традиції [187]Зустрічі [206]
Вітаємо! [232]Пам’ятаємо... [81]
Міжнародні контакти [227]Студентська практика [59]
Студмістечко [8]Конкурси [114]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [34]
Громада [1]Річниця [14]
Слава Україні! [8]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [2]Підсумки року [5]
Визнання [2]Експрес-інтерв’ю [3]