Найспортивніший факультет УжНУ зустрів весну подвійним святом

Підрозділ вручив дипломи магістрів 50-м випускникам-реабілітологам та відзначив першу річницю після реорганізації

Найспортивніший факультет УжНУ зустрів весну подвійним святом

Факультет здоров’я та фізичного виховання відзначив першу після реорганізації річницю і провів у світ професійного життя півсотні магістрів.
Ведучі свята

Нагадаємо, торік в Ужгородському університеті відбулося кілька структурних переформатувань підрозділів. Зокрема з факультету здоров’я людини через долучення кафедри фізичного виховання було утворено факультет здоров’я та фізичного виховання.

Днями тут відбулися урочистості з нагоди подвійного свята: після торішніх новацій підрозділ відзначив свій перший День народження, а також вручив дипломи п’ятдесятьом магістрам спеціальності «Фізична реабілітація» (27 – стаціонарної форми навчання, 23 – заочної). Четверо випускників отримали документи про освіту з відзнакою.

Декан найспортивнішого факультету вишу, доцент Іван Миронюк розповів:

Іван Миронюк

– Це рішення схвалив трудовий колектив – ми спільно визначили День факультету, не прив’язуючи його до якихось професійних дат. Тому нині два свята об’єднані в одне – відзначення першої річниці і вручення дипломів випускникам-магістрам. День є знаковим. Оновленому факультету вже рік. За цей час чимало зроблено, та найголовніше – вималювалася мета, чого б хотіли досягти надалі.

Цього року ми відкрили нові спеціальності, зокрема бакалаврат «Середня освіта. Фізична культура», відкрили нову магістратуру зі спеціальності «Фізична культура. Спорт», розширили ліцензійний обсяг на магістратуру за спеціальністю «Фізична терапія. Ерготерапія»… Звичайно, було чимало дрібних удосконалень, котрі є важливими для якості освітнього процесу, можливостей самореалізації наших студентів, забезпечення їхнього дозвілля тощо. Але ще дуже багато роботи попереду».

Диплом вручає Іван Миронюк
Диплом вручає Іван Миронюк

Розпочали урочистості з привітань очільника факультету Івана Миронюка. Також на святі з вітальним словом виступив перший проректор УжНУ Олександр Сливка. Він згадав історію зародження підрозділу, важливі події, що свідчать про розвиток факультету.

Диплом вручає Олександр Сливка
Диплом вручає Олександр Сливка

Річницю на факультеті відзначали не лише цього дня. Напередодні відбулися спортивні змагання, приурочені до дати, – турнір із настільного тенісу і футзалу за «Кубок декана». Причому в останньому взяла участь і збірна команда викладачів УжНУ. Тож під час урочистостей нагородили і кращих спортсменів.

Гості свята

Зокрема, лауреатами турніру з настільного тенісу стали завідувач кафедри фізичного виховання доцент Іван Маріонда (2-е місце), студенти 1-го курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» Юрій Перебзяк (1-е місце) і Михайло Ганич (3-є місце), студентка 3-го курсу напряму підготовки «Здоров’я людини» Аліна Матвіїв (1-е місце)

Найспортивніший факультет УжНУ зустрів весну подвійним святомНайспортивніший факультет УжНУ зустрів весну подвійним святом

Лауреатами турніру з футзалу за «Кубок декана» стали представник команди викладачів Михайло Шкірта, учасники збірної 3-го курсу напряму підготовки «Фізичне виховання» Іван Варваринець і Дмитро Рацина, а також представник збірної команди 3-го курсу напряму підготовки «Здоров’я людини» Олександр Свадеба.

Крім того, грамотами декана нагородили співробітників та студентів, які найбільш активно брали участь у житті підрозділу протягом року.

Найспортивніший факультет УжНУ зустрів весну подвійним святомВелику концертну програму з нагоди свята підготували студенти факультету: співали, танцювали, жонглювали м’ячем, жартували про роки навчання в університеті, які навіть після закінчення вишу забути неможливо.

Юлія Медюх – для Медіацентру УжНУ