Наш студент-медик утретє перемагає у Всеукраїнській стипендіальній програмі «Завтра.UA»

Шестикурсник Степан Карабиньош серед 874 претендентів посів 55-у позицію і ввійшов до сотні найкращих в Україні студентів, яких матеріально підтримуватиме Фонд В. Пінчука

0 3 060
Шестикурсник медичного факультету УжНУ Степан Карабиньош уже втретє здобув перемогу у щорічній Всеукраїнській стипендіальній програмі «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука.

Конкурсну роботу «Епідеміологічна характеристика антибіотико-резистентних внутрішньо-лікарняних мікроорганізмів Закарпатської області» стипендіат виконав на кафедрі «Мікробіології, вірусології та імунології з курсом інфекційних хвороб» під керівництвом її завідувачки – доктора мед. наук, професора Галини Коваль.

Степан Карабиньош з проф. Галиною Коваль

Із результатом 79,86 Степан посів 55-е місце серед сотні найкращих студентів України (за версією журі). Цього року в конкурсі брало участь 874 претенденти, з них семеро – з УжНУ.

Інформаційна довідка. Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука – перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. Її головна мета – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

Вл. інф.