Наші студенти вчилися ведення громадської діяльності в провідних юристів і громадських діячів України та закордону

У Career Day учасники прослухали лекції фахівців різних галузей: відомих політиків, бізнесменів, медійників

Учасники табору
Наприкінці серпня у столиці тривав VIII Табір з навчання громадської діяльності Ліги студентів Асоціації правників України. Побували там і наші студенти-юристи.

Табір дає молоді можливість познайомитися та поспілкуватися із відомими громадськими діячами України, послухати унікальні лекції й весело провести час у колі цікавих людей. Потрапити сюди може всяк охочий, однак здебільшого ним цікавляться студенти-юристи.

У Career Day учасники прослухали лекції від фахівців різних галузей: відомих політиків, бізнесменів, медійників тощо. Після навчання влаштували вечір знайомств.

Павло Величко та Василь Дьордь

Другого дня знаннями зі студентами ділилися представники провідних українських юридичних фірм. Так, зокрема, дізнавалися про інновації в юридичному бізнесі, вчилися будувати власний бренд, шукати роботу, управляти командою та працювати в колективі.

На третій день лекції проводили самі активісти Ліги студентів АПУ, а останнього дня провели завершальні засідання та підбили підсумки.

Побували в таборі й наші студенти-юристи. Зокрема, один із них – Павло Величко – розповідає:

– Я часто буваю на таких заходах, спілкуюся з молоддю з різних регіонів. Цього разу, як і завжди, маю купу нових знань. Також завів чимало нових знайомств, зокрема у юридичній сфері. Удень ми мали багато лекцій, зустрічей, цікавих бесід. Вечірня програма виявилася не менш цікавою: організовували вечірки, гуляли вечірньою столицею, навіть дискотеку в маршрутці влаштували!

На завершення учасники проаналізували результати зустрічі й обговорили дальшу діяльність.

Ксенія Шокіна