Наші студенти дарували тепло «Серце до серця»

До участі в благодійному заході долучилося близько сотні волонтерів

9 квітня на площі Театральній в Ужгороді відбувся фінал щорічної акції «Серце до серця». До участі в благодійному заході долучилося близько сотні волонтерів – людей, що прагнуть ділом допомогти дітям.

Стартували з площі Кирила і Мефодія

Цьогорічна акція – вже дванадцята. Цього разу збирали гроші, щоб придбати потрібне обладнання для дітей із вадами зору в Закарпатську обласну дитячу лікарню в Мукачеві. Користування пристроями для малечі буде безкоштовним.

Розпочали благодійний захід забігом з площі Кирила і Мефодія – привертали в такий спосіб увагу жителів міста й збирали кошти. Відтак на Театральній усі охочі могли за символічну плату зробити аквагрим та бодіарт, придбати повітряну кульку чи малюнок – для цього старалися вихованці Падіюну. Крім того, усмішки перехожим дарували клоуни-аніматори, які малювали, гралися, танцювали з малечею.

Наші студенти теж не оминули увагою благодійну акцію: збирали гроші спочатку локально на факультетах, а відтак вийшли в місто, щоб нагадати жителям Ужгорода про потреби хворих діток.

Кадри із заходу – в нашому відео.

Ксенія Шокіна,
фото автора.