Працівники бібліотеки
29 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, у читальній залі університетської книгозбірні відзначити своє професійне свято зібрався весь тутешній колектив.
Нагороджував працівниць книгозбірні проректор Ігор Студеняк

Від імені керівництва вишу привітати велику бібліотечну родину прийшов проректор із наукової роботи Ігор Студеняк. У своїй промові Ігор Петрович подякував колективу за старанну роботу й великі зусилля, спрямовані на впровадження інновацій, які вивели книгозбірню в ряд найкращих вузівських бібліотек України. Також проректор нагородив кращих працівників грамотами за багаторічну сумлінну працю. Зал аплодував Людмилі Санько – головному бібліотекарю відділу наукової обробки книгозбірні, яка пропрацювала в рідній установі цілих 50 років. Саме завдяки їй та її колегам величезна кількість статей, монографій, підручників, інших видань науковців університету була систематизована, тобто дістали індекс УДК.

Нагороди з рук проректора отримали завідувач щойно комп’ютеризованого відділу навчальної інженерно-технічної літератури Неллі Молнар, завідувач довідково-бібліографічного відділу Лариса Мельник, бібліотекар відділу навчальної літератури медичного спрямування Марія Баранник, бібліотекар відділу книгосховища Марія Повхан, завідувач відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення бібліотеки Мар’яна Ігнатюк.

Доповідь виголошує Неллі Молнар

Директор книгозбірні Марія Медведь також привітала колектив з професійним святом, побажала всім здоров’я, миру, успіхів у роботі, зокрема нових креативних ідей та їх утілення в бібліотечну справу.

На зібранні прозвучали цікаві виступи колег, зокрема доповіді проголосили заступник директора Наукової бібліотеки Вікторія Воробець («Зміни в професії «бібліотекар»: сучасний погляд на фах»), Неллі Молнар («Комп’ютеризація абонементу навчальної літератури інженерно-технічних спеціальностей: в ногу з часом»), завідувач Музею книги УжНУ Ігор Зомбор («Колекція інкунабул Наукової бібліотеки УжНУ: сенсаційне відкриття»).

Завершилося святкування Всеукраїнського дня бібліотек за філіжанкою смачної кави в дружньому колі колег.

Вл. інф.