Наукова бібліотека УжНУ знайомила першокурсників зі своїми можливостями

Цьогоріч книгозбірня гордо пропонує свої нові можливості: доступ до електронного каталогу, електронних баз даних та університетського репозитарію, комп’ютеризованих відділів навчальної літератури, єдиної бібліотечної електронної мережі

Марія Медведь
«Давайте знайомитися, Наукова бібліотека бажає бути вашим другом!» – цими словами розпочала свою першу зустріч зі студентами-першокурсниками директор підрозділу – Марія Медведь.

Вже традиційно протягом багатьох років на початку вересня книгозбірня Ужгородського університету радо проводить екскурсії-знайомства з молоддю, яка тільки-но влилася в студентські лави.

Цьогоріч бібліотека університету гордо пропонує майбутнім фахівцям свої нові можливості: доступ до електронного каталогу, електронних баз даних та університетського репозитарію, комп’ютеризованих відділів навчальної літератури, єдиної бібліотечної електронної мережі, а також презентації віртуальних виставок та багато інших нововведень. Бібліотека змінила своє обличчя, та пріоритетом залишила друковану книгу.

Студенти-першокурсники

Наукова бібліотека УжНУ знайомила першокурсників зі своїми можливостямиЗ роботою довідково-бібліографічного відділу студентів ознайомила завідувач відділу Лариса Мельник та головний бібліограф Наталія Лехман. Працівниці відділу підготували книжкову виставку, якою підкреслили значення бібліографії для наукового пошуку користувача бібліотеки.

Студенти зацікавлено переглядали нові енциклопедичні й довідкові та бібліографічні видання. Особливу увагу молоді бібліографи привертали до бібліографічного покажчика «Основні праці науковців Ужгородського національного університету (1991–2015), над яким так клопітливо працювали, збираючи матеріал.

За інформацією Наукової бібліотеки УжНУ