Науковці біофаку УжНУ налагоджують співпрацю з Університетом Анкари

Обговорювали шляхи співпраці й напрямки наукових досліджень у рамках білатеральної кооперації, а також можливість обміну студентами та академічними кадрами

Науковці біофаку УжНУ налагоджують співпрацю з Університетом Анкари
Днями доцент кафедри генетики, фізіології рослин і мікробіології Ужгородського національного університету Марина Кривцова відвідала з робочим візитом Туреччину, де зустрілася з колегами Університету Анкари.
Науковці біофаку УжНУ налагоджують співпрацю з Університетом Анкари

Під час зустрічі з деканом природничого факультету вишу в Анкарі професором, доктором Латіфом Куртом та заступником декана ад’юнкт-професором, доктором Gül Nilhan TUĞ обговорювали шляхи співпраці й напрямки наукових досліджень у рамках білатеральної кооперації, а також можливість обміну студентами та академічними кадрами.

За інформацією доцента кафедри генетики,
фізіології рослин і мікробіології Марини Кривцової