Науковці біологічного факультету УжНУ плідно контактують з колегами з Ніредьгазького університету

Одним із напрямів спільних досліджень є вивчення мікробіоти енергетичної верби за умов різних типів підживлення у відкритому ґрунті

Тривають плідні контакти науковців біологічного факультету УжНУ з колегами з Ніредьгазького університету. Упродовж кількох зустрічей обговорювали шляхи співпраці та участі представників у спільних проектах і дослідженнях, досягнуто домовленостей та окреслено головні напрямки кооперації.

Дослідження тривають

Нині одним із напрямів спільних досліджень є вивчення мікробіоти енергетичної верби (Salix triandra x viminalis cv. Inger) за умов різних типів підживлення протягом тривалого досліду у відкритому ґрунті.

Вже сьогодні відібрані проби й тривають спільні дослідження. У робочій групі досліджень з угорськими партнерами беруть участь доценти Ужгородського університету А.В.Колесник, М.В.Кривцова, Я.С. Гасинець, М.Ю.Глюдзик, старший лаборант Н.Ю.Бобрик.

Вл. інф.