Вівторок, 27.06.17, 01:26 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації »

Кафедра міжнародних економічних відносин представила монографію «Україна в системі європейської інтеграції»

Професорсько-викладацький склад факультету міжнародних економічних відносин разом із закордонними колегами видали колективну монографію на тему «Україна в системі європейської інтеграції».

Колективна кафедральна монографія «Україна в системі європейської інтеграції» підсумовує кількарічну роботу плеяди науковців кафедри МЕВ факультету міжнародних економічних відносин. Її співавторами стали також колеги-дослідники з кафедри міжнародної політики та вчені зі Словацької Республіки.

У монографії в логічній послідовності (теоретичні основи – практика – власні оцінки – дискусійні питання) розглянуті актуальні проблеми інтеграції України, її економіки та політичних і громадянських інституцій до європейського співтовариства у її політико-правовому, зовнішньоекономічному, територіально-виробничому та інноваційно-інвестиційному вимірах. У доданому навчальному посібнику-практикумі подані контрольні запитання, які дають можливість забезпечити всебічну підготовку читачів до вирішення практичних завдань в реальному секторі економіки. У додатках наведена законодавча база, офіційна та корпоративна статистика, презентації.

У праці також аналізуються сучасні політико-економічні відносини між Україною та Європейським Союзом, економічна й політична ситуація в ЄС з погляду можливостей розширення цієї організації, а також політична, економічна та інституціональна готовність України до європейської інтеграції вищого рівня.

Розлога частина монографії присвячена аналізу актуального для України досвіду сусідніх країн – членів ЄС в інтеграційних процесах. Книга містить також навчальний посібник-практикум з дисципліни «Європейська економічна інтеграція».

За інформацією кафедри міжнародних економічних відносин УжНУ

| 27.02.17 | Додав Г_Кришiнець | 236 | 0.0/0
Теги: монографія, кафедра міжнародних економічних від, «Україна в системі європейської інт

Інші матеріали рубрики