Науковці УжНУ взяли участь у Міжнародному науковому семінарі щодо дослідження Карпатського регіону

Наш виш представляли декан географічного факультету доцент Іван Калинич та науковці біофаку: доценти Андрій Гамор і Людмила Симочко, а також старший науковий співробітник Роман Кіш

Науковці УжНУ вже вдруге відвідали Жешувський університет у Польщі, де днями відбувся Міжнародний науковий семінар, присвячений дослідженню та менеджменту Карпатського регіону.

У заході взяли участь декан географічного факультету доцент Іван Калинич та науковці біологічного факультету: доценти Андрій Гамор і Людмила Симочко, а також старший науковий співробітник Роман Кіш.

Людмила Симочко з колегами з Жешува

Основна увага представницького форуму була зосереджена на майбутній міжнародній співпраці країн партнерів – Польщі, України, Білорусі – щодо комплексних досліджень та реалізації проектів у межах програми PL-BY-UK 2014-2020. Учасники представили свої університети, акцентувавши увагу на пріоритетних напрямках досліджень.

Науковці Ужгородського та Жешувського університетів підготували основний пакет питань майбутнього договору про співпрацю, підписання якого планується найближчим часом.

Вл. інф.