Науковець УжНУ увійшов до редколегії наукового вісника Карлового університету в Празі «THEOLOGICKÁ REVUE»

Щоквартальне видання «Theologická revue», засноване ще 1929 року, входить до Переліку рецензованих періодичних видань Чеської Республіки

За офіційним повідомленням адміністрації гуситського богословського факультету Карлового університету в Празі, до редакційної ради періодичного наукового видання «THEOLOGICKÁ REVUE» увійшов директор НДІ державно-конфесійного права та державно-церковних відносин, заст. декана юрфаку УжНУ з міжнародних зв’язків, доцент Олександр Білаш (Архімандрит Євфросин).

Одночасно з ужгородським науковцем до складу редколегії введено професора Петера Коню – ректора Пряшівського університету в Пряшеві (Словаччина).

Щоквартальний науковий вісник, заснований 1929 року Чехословацькою гуситською церквою під назвою «Náboženská revue CČS», входить до переліку рецензованих періодичних видань Чеської Республіки.

У 1968 році видання змінило свою назву на «Theologická revue CČS(H)», а з 1991 року найменовується «Theologická revue» й видається гуситським богословським факультетом Карлового університету в Празі. Головним редактором наукового видання є член Колегіуму ректора Карлового університету, завкафедри історичного богослов’я та церковної історії, продекан гуситського богословського факультету професор Ян Благослав Лашек.

Вл. інф.