Науково-педагогічні працівники й перспективна молодь УжНУ представили свої напрацювання за минулий рік

На 71-й підсумковій науковій конференції професорсько-викладацького складу УжНУ представили понад 1100 доповідей

В Ужгородському університеті підбили результати наукової роботи за 2016-й рік – відбулася 71-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького складу. Науково-педагогічні працівники, аспіранти, інші молоді науковці поділилися з колегами результатами роботи за минулий рік.

Ігор Студеняк

Робота в секціях охопила всі факультети. Усього було представлено 1105 доповідей. Проректор з наукової роботи Ігор Студеняк розповідає: «Підсумкова щорічна наукова конференція професорсько-викладацького складу є традиційною. На ній представлено усні й стендові доповіді науково-педагогічного колективу університету. Науковці апробують свої напрацювання, діляться основними здобутками. Цьогоріч, до речі, у програму включено й доповіді представників Львівського навчально-наукового інституту УжНУ.

Важливо, що свої здобутки мають можливість представити молоді науковці, аспіранти. Це підсумок досліджень, що були виконані у виші впродовж цілого року. Тож у колективу є можливість ознайомитися з результатами напрацювань колег, перейняти певний досвід».

Конференція на біологічному
Ксенія Шокіна