Доцент УжНУ стала honorari professor Європейського інституту післядипломної освіти

Відзнакою завідувачку кафедри психології Уляну Михайлишин вдостоїли в ході міжнародної конференції у Словаччині

Днями у словацькому місті Подгайська відбулася III Міжнародна науково-практична конференція «Соціально-економічні та гуманітарні аспекти світових інноваційних трансформацій».
Йозеф Затько та Уляна Михайлишин

Організаторами форуму виступили Національна академія педагогічних наук України, ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», Навчально-науковий інститут менеджменту та психології, Európsky inštitút ďalšieho vzdelávania, Eastern european development agency n.o. wyższa szkoła komunikacji i zarządzania, Український відкритий університет післядипломної педагогічної освіти, Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Головна мета конференції – активізація співпраці представників наукової спільноти країн-партнерів, вивчення кращих європейських практик розвитку сучасної освіти і науки, визначення шляхів та напрямів формування ефективної системи освіти і науки в Україні з урахуванням європейського досвіду та національних пріоритетів.

Участь у форумі взяли науковці, аспіранти Польщі, Словаччини, України, Чехії. Ужгородський національний університет на міжнародному зібранні представляли доценти Уляна Михайлишин (завідувачка кафедри психології) та Вікторія Синишина.

Роботу конференції розпочав президент Європейського інституту післядипломної освіти, директор Східноєвропейської агенції розвитку, президент ICOCRIM словацького бюро, почесний професор Йозеф Затько, який наголосив на важливості та перспективності таких наукових заходів.

Учасники зібрання обмінялися думками щодо активізації співпраці між науковцями сусідніх країн. До слова, всіх присутніх відзначили почесними сертифікатами.

Професор Йозеф Затько надав звання почесного професора Європейського інституту післядипломної освіти (honorari professor) завідувачці кафедри психології факультету суспільних наук Ужгородського університету Уляні Михайлишин. Також Уляна Богданівна стала експертом Східноєвропейської агенції розвитку EEDA.

Пані Уляна висловила подяку словацьким партнерам – Європейському інституту післядипломної освіти, Східноєвропейській агенції розвитку (Eastern European Ddevelopment Agency (EEDA) за цікавий захід і прекрасну організацію форуму, побажала партнерським установам успіхів і дальшого процвітання.

За інформацією кафедри психології УжНУ