Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Навчальний рік в УжНУ стартував урочистостями для першокурсників

Неофіти дістали від ректора символічні ключик знань та студентський квиток

0 1 210

1 вересня в Ужгородському національному університеті відбулася посвята ще вчорашніх абітурієнтів у студенти. З цієї нагоди перед головним корпусом вишу було влаштовано урочисту лінійку – як символ початку нового навчального року.
Володимир Смоланка

Відкрила свято виконанням гімну України самодіяльна народна чоловіча хорова капела «Боян». Зі щирими вітальними словами звернувся до колективу університету ректор Володимир Смоланка. Побажав першокурсникам використовувати всі можливості, що відкриватимуться на їхньому шляху. Здобувати знання, адже завдяки їм стаємо сильнішими.

Богдан Андріїв вітає першокурсників

Привітати викладачів та студентів прийшло керівництво міста, депутати. Почесним гостем урочистостей став голова Ужгородської міської ради Богдан Адріїів, який висловив щирі поздоровлення присутнім та побажав нових досягнень.

Подарували студентам вокальні номери Ольга Цой та Ольга Сабовчик.

Абітурієнти, вступний бал яких став найвищим у рейтингу, здобули право виголосити від імені всіх першокурсників присягу студента.

Першачків вітає Вікторія Микулянець та Ростислав Головчанський

Ключик знань та студентський квиток разом з ректором вишу вручали неофітам голова студентської ради УжНУ Вікторія Микулянець та голова профспілкової організації студентів Ростислав Головчанський.

Після теплих слів привітань студенти-першокурсники випустили в небо повітряні кульки разом зі своїми найзаповітнішими бажаннями.

Що ж, нехай всі їхні мрії здійснюються, а університет стане яскравим початком дорослого життя.

Агнеса Сабелко,
фото Антоніни Чундак

Залишіть відповідь