Названо найкращі підручники та навчальні посібники науковців УжНУ за 2017 рік

Переможців конкурсу визначали у сферах гуманітарних і природничих наук, окремо відзначили також електронне видання

Наприкінці кожного року в Ужгородському університеті традиційно визначають найкращі видання науковців вишу за попередній рік. Тож 20 грудня на засіданні Вченої ради оприлюднили результати конкурсу «Кращі підручники та навчальні посібники за 2017 р.».

Названо найкращі підручники та навчальні посібники науковців УжНУ за 2017 рікПро підсумки інформував проректор із наукової роботи Ігор Студеняк. Визначали переможців у трьох категоріях.

Найбільше видань (10) представили в номінації «Гуманітарні науки». Перше місце розділили підручник «Латинська мова» (М.Ухаль) та навчальний посібник «Макроекономіка: теорія і практикум» (В.Шинкар, С.П’ясецька-Устич). Друге місце віддали «Історичній граматиці української мови, 1» (О.Тимко-Дітко, Ю.Юсип-Якимович) і праці «Видання підручників та навчальних посібників нового покоління» (І.Артьомов). «Бронзу» серед гуманітарних видань здобули «Управління інноваційними проектами» (Н.Пойда-Носик, І.Черленяк) та «Основи національної економіки, економіки регіонів і фінансової системи України» (частина 1 підручника «Фінансово-економічна грамотність») — Н.Пойда-Носик, Н.Лийзьо.

У номінації «Природничі науки» кращим визнали навчальний посібник «Неруйнівні методи контролю» (Л.Сусліков, І.Студеняк). За ним — видання «Недеревні ресурси» (А.Мигаль, В.Бокоч).

Серед електронних на конкурсі представили одне видання, яке й заслужило на перемогу, — «Лекція-презентація» (В.Нелюбов, О.Дубів, О.Куруца).

Проректор Ігор Студеняк відзначив: «Автори виконали велику роботу, тож пропонуємо відзначити всіх учасників конкурсу. Також наступного року закликаю представити більше природничих видань і, звісно, електронних, бо за ними — майбутнє».

Ольга Брайлян