Не спортом єдиним живе студентство факультету здоров’я та фізичного виховання

Після пленарних засідань робота наукової конференції тривала у двох секціях

На факультеті здоров’я та фізичного виховання Ужгородського університету днями відбулася підсумкова студентська наукова конференція, у якій узяла участь молодь 1–5 курсів. Пленарне засідання відкрив в.о. декана факультету Іван Миронюк.

На пленарному засіданні було представлено наукові доробки п’ятьох студентів та аспірантів факультету, які працювали над своїми дослідженнями під керівництвом викладачів – досвідчених педагогів та науковців (доцентів Б.В.Дикого, О.А.Дуло, К.П.Мелеги, В.А.Товта, Ф.Г.Філака).

Відтак відбулося жваве обговорення виступів, у якому взяли участь як студенти факультету, так і викладачі.

Учасники конференції

Богдан Галик

Конференція продовжилася роботою в двох секціях: «Фізичне виховання та теорія і методика фізичного виховання» та «Фізична реабілітація. Основи здоров’я».

Після конференції студенти, які доповідали, поділилися враженнями від роботи науково-практичного зібрання.

Катерина Бабич

Богдан Галик, І курс: «Я взяв участь у цій студентській науковій конференції з дуже простої причини – вирішив кинути виклик самому собі, щоб дізнатися, на що спроможний, коли перед тобою сидять не тільки студенти, а й доценти, професори».

Денис Чокнадій

Катерина Бабич, ІІ курс: «На мою думку, участь у конференції дасть мені досвід у спілкуванні з аудиторією, розширить знання у різних сферах і темах, які були висвітлені іншими студентами.Тож участь у цій конференції взяла, щоб розширити діапазон своїх знань та використовувати їх в майбутньому».

Василь Бабинець

Денис Чокнадій, І курс: «Ми вдячні викладачам за допомогу в підготовці наших доповідей, а також усім присутнім на зібранні. Мені вдалося опрацювати тему, яка пов’язана з моєю діяльністю у майбутньому, дала змогу попрацювати зі школярами й відчути себе в ролі тренера».

Владислав Романенко

Василь Бабинець, 1 курс: «Уперше брав участь у науковій конференції, хотілося спробувати себе в науковій роботі, що дало змогу здобути досвід для наступних виступів перед аудиторією».

Владислав Романенко, І курс: «На мою думку, виступ на конференції насамперед додасть мені впевненості у спілкуванні з аудиторією та розширить мої знання».

Віктор Степчук

Віктор Степчук, ІІ курс: «Хотілося спробувати щось нове, а також випробувати себе в ролі доповідача».

Відзначимо, що студенти факультету здоров’я та фізичного виховання проявляють себе, не тільки здобуваючи грамоти, медалі й кубки, а й беручи активну участь у науковій роботі факультету – виступивши на підсумковій науковій  конференції. Зрозуміло, що наукова робота студентів з кожним роком набиратиме обертів.

За інформацією викладача кафедри
фізичного виховання Ольги Кравченко