Невиліковна «хвороба» медиків – перемагати в настільному тенісі
22 березня у спорткомплексі «Буревісник» відбулися змагання з настільного тенісу в рамках загальноуніверситетської спартакіади викладачів та співробітників УжНУ.
Невиліковна «хвороба» медиків – перемагати в настільному тенісі

Головний суддя змагань Василь Шароді провів жеребкування щодо порядку змагань 10 команд. Учасників було поділено на 3 групи, кожну з яких очолили торішні призери: медичний, економічний та хімічний факультети. «До турніру допускаються команди, у складі яких є троє гравців (незалежно від статі), змагання – за коловою системою, перемога у двох із трьох можливих партій допоможе визначити фіналістів, які будуть боротися за цьогорічний тенісний трофей.

Невиліковна «хвороба» медиків – перемагати в настільному тенісі

Дружня атмосфера в залі, попри суперництво, забезпечила комфортне почування як учасникам, так і  глядачам. Гідно представити свій підрозділ намагалися всі, утім у змаганнях мусять бути й переможені. Це правило мало на турнірі єдиний виняток – не стосувалося воно майстрів малої ракетки з медичного факультету. Взявши ініціативу в прямому сенсі до своїх рук, медики вкотре холоднокровно продемонстрували свою майстерність. Подібно до фізиків у волейболі – вартові здоров’я протягом десяти років спартакіади стабільно стають переможцями з настільного тенісу.

Багато хто натомість вважав аутсайдером турніру військову кафедру. Проте дебютанти спартакіади в запеклому протистоянні з економічним факультетом відсунули опонентів на третю сходинку, заслужено виборовши (можливо, несподівано й для самих себе) друге місце.

Решта команд розмістилася в турнірній таблиці так:

4. Факультет інформаційних технологій.
5. Математичний факультет.

6. Фізичний факультет.
7. Історичний факультет.
8. Туризму та МК.
9. Хімічний факультет.
10. Гуманітарно-природничий коледж.

Грамоти і медалі, а також чемпіонський кубок, лауреатам пінг-понгового турніру вручили головний суддя змагань, старший викладач кафедри фізичного виховання Василь Шароді та заступник голови профкому викладачів і співробітників УжНУ Олександр Конопльов.

Богдан Зілінець
для Медіацентру УжНУ