Одна з останніх «Міс» сезону: головну кралю підрозділу обрали й стоматологи

У номінації «ІІ Віце-міс» перемогла Ірина Балецька, «І Віце-міс» – Марія Мельник, а головний титул здобула Катерина Островка

Корпоративне свято краси та грації «Міс стоматологічного факультету 2018» ужнівські дантисти відзначали в обласному музично-драматичному театрі.
Одна з останніх «Міс» сезону: головну кралю підрозділу обрали й стоматологи

Євген Костенко

Урочисту частину розпочав декан факультет Євген Костенко. Він побажав учасницям терпіння й удачі, привітав колег і студентів із днем підрозділу. Також професор оголосив наступний після свята день вихідним, після чого одразу ж відбувся перший вихід дівчат.

Оскільки тематикою дійства був кінофестиваль «Оскар», то й стиль одягу та декорації були відповідними до назв фільмів, які виграли цю престижну нагороду. Отож перший вихід був у стилі фільму «Володар перснів», другий – «Матриця», третій – у дизайнерському вбранні під назвою «Ангели й демони» та «Вечірній вихід».

Одна з останніх «Міс» сезону: головну кралю підрозділу обрали й стоматологиОкрім того, дівчат тестували на вміння дати цікаву відповідь на каверзне запитання й на інтелектуальному конкурсі. Питання звучали не лише від ведучих вечора, але й із зали, що, насправді, є набагато складнішим, адже спілкуєшся з абсолютно незнайомими людьми. Однак дівчата пройшли перевірку дуже добре.

Познайомитись з учасницями ще ближче глядачі змогли завдяки заготовленому ведучими завчасно відео-інтерв’ю, де дівчата розповідають по своє дитинство, хобі, плани на майбутнє та бачення свого місця у конкурсі.

Хореографічними виступами публіку розважала танцювальна студія з міста Виноградова «ODS dance group», а пісенними – студентка стоматологічного факультету Катерина Лінтур і фіналістка 3-го сезону проекту «Голос.Діти» Іванна Решко. Нотки гумору до дійства додала команда КВН стоматологічного факультету.

Одна з останніх «Міс» сезону: головну кралю підрозділу обрали й стоматологиПід час свята ведучі багато спілкувались з публікою, зокрема розігрувалась година гри у клубі віртуальної реальності. А дісталася вона тому, хто зміг найсмішніше повторити танець, пропонований ведучими. Після визначення переможця конкурсу, на сцену вийшла голова наукового товариства УжНУ Людмила Кухарчук, аби озвучити результати онлайн-конкурсу «Найкращий викладач стоматологічного факультету» за версією студентів, що проводився раніше в мережі Інстаграм. Перемогу здобув Павло Брехлічук, завідувач кафедри хірургічної стоматології, ЩЛХ та онкостоматології.

Одна з останніх «Міс» сезону: головну кралю підрозділу обрали й стоматологиОтож, головна інтрига вечора нарешті розсіюється. Починається шоу результатів, а отже, скоро стане відомо, хто ж здобуде титул «Міс стомат – 2018»… Звання «Міс Інтелект» – в учасниці під номером 4 Ірини Балецької; «Міс інстаграм» та «Міс глядацьких симпатій» – у номера 6 Катерини Островки; «Міс грація» та «Міс усмішка» – Марія Мельник, учасниця № 3; «Міс артистичність» – № 5 Анастасія Петришак; «Міс романтичність» – учасниця № 2 Анастасія Леміш, яка, окрім того, виграла й номінацію «Міс фото»; «Міс загадковість» – Олена Ладані, №1.

У номінації «ІІ Віце-міс» перемогла Ірина Балецька, «І Віце-міс» – Марія Мельник. І, нарешті, головний титул – «Міс стоматологічного факультету» здобула Катерина Островка. Щирі вітання переможниці! Наснаги й краси у житті!

Продовжили святкування глядачі й учасники дійства в одному з місцевих клубів.

Тетяна Боць,
фото авторки