Оригінальні поп-арт писанки створили наші студенти

Третій рік поспіль у чистий четвер в Ужгороді влаштовують акцію-флешмоб «Писанки від Енді Ворхола»

Міккі Маус, міньйон, Супермен і Бетмен, писанка у вигляді покеболу та багато інших не менш цікавих і неординарних – так проявили свою фантазію студенти факультету туризму і МК, кафедри соціальної роботи і соціології та філфаківські піарниники.

Уже третій рік поспіль у чистий четвер в Ужгороді влаштовують акцію-флешмоб «Писанки від Енді Ворхола», що символічно відбувається біля міні-скульптурки засновнику поп-арту.

Писанка – це символ життя, і саме у такий спосіб студенти прагнуть показати неординарний погляд на нього, довести, що писанка може бути й нетрадиційною та навіть категорично незвичайною. Туризмознавці ж переконані: акція додає нашому краю туристичної привабливості, бо саме навесні до нас їде величезна кількість подорожан, а цей захід – ще одна цікава родзинка Закарпаття.

Упродовж місяця студенти готувалися до флешмобу: знайомилися зі стилем поп-арт, дізнавалися більше про його засновника Енді Ворхола, виношували ідею й утілювали задумане на дерев’яних, варених і видутих яйцях гуашшю, аквареллю та навіть лаком для нігтів; є тут і роботи, виконані у стилі декупаж.

Усі виготовлені поп-арт-писанки передають до Закарпатського музею архітектури та побуту, де мають намір зібрати цілу колекцію незвичайних розфарбованих яєць та презентувати її через кілька років широкому загалу.

Ксенія Шокіна