Переможцем «Студосені-2016» став факультет здоров’я людини!

Друге місце здобув природничо-гуманітарний коледж, треті – фізики

Переможцем «Студосені-2016» став факультет здоров’я людини!
Другий день мистецького конкурсу художньої самодіяльності «Студентська осінь-2016», як і обіцяли організатори свята,  виявився ще більш захопливим і цікавим.

Учасники конкурсу

Як і першого дня, дійство розгорталося в студентському центрі дозвілля «Ювентус», а концертну програму відкривали ведучі – третьокурсники математичного факультету Євген  Шиптур та Дмитро Койтюк.

Цього разу учасники змагалися в оригінальному й танцювальному жанрах. Трохи змінився і склад журі, яке утворили директор СЦД «Ювентус» Мар’яна Баран, хореограф, викладач ужгородського коледжу культури та мистецтв Ольга Толвай, голова Закарпатської ліги КВН Сергій Денисенко, член Асоціації естрадних діячів культури, викладач вокалу Ужгородського коледжу культури і мистецтв Маріанна Сухолова та адміністратор спортивно-розважального комплексу MAXIMUS Любов Пазяк.

Учасники конкурсу

Загалом оригінальний жанр був представлений командами КВН факультетів, які, розважаючи  глядачів, зарядили атмосферу свята позитивом. Зі сцени долинали звуки гри на гітарі,  скрипці і навіть саксофоні, учасники читали авторські вірші і дивували публіку акробатичними номерами. Особливо вразив танцювальний конкурс. Талановиті учасники й ефектні номери не могли залишили байдужим нікого.

Наприкінці обрали переможців фестивалю. Нагороджували лауреатів в.о. проректора з науково-педагогічної роботи УжНУ Олександр Сливка та голова профкому студентів УжНУ Ростислав Головчанський.

Олександр Сливка та Ростислав Головчанський нагороджують переможців

Тож за третє місце в мистецькому конкурсі художньої самодіяльності «Студентська осінь-2016»  двома тисячами гривень, цінними подарунками та сертифікатами від адміністратора спортивно-розважального комплексу MAXIMUS був нагороджений фізичний факультет.

Друге місце, 3000 гривень і цінні подарунки отримав природничо-гуманітарний коледж. А щасливими власниками першого місця і 5 тисяч гривень стали студенти факультету здоров’я людини.

Вітаємо переможців і бажаємо їм успіхів в здобутті нових перемог.

Юлія Шипович,
відео Роберта Паппа