Перша в історії УжНУ інтернаціональна вечірка: День першокурсника відзначив медфак №2

Головною інтригою вечора стало фешн-шоу: 10 пар спершу демонстрували національне вбрання своїх країн, відтак постали перед глядачами й журі у сучасному одязі

В УжНУ є факультет, де студенти розмовляють англійською, хінді, урду, непальською, арабською – усіх мов просто не перелічити, бо навчається тут 675 студентів із різних куточків планети! 16 грудня колектив медичного факультету № 2 зібрався у «Фантомі», аби вперше відзначити День першокурсника.

Присутніх вітає Василь Калій

Галаслива студентська спільнота радо вітала своїх кураторів – Амріка Сінгха та Балкарана Сінгха, які допомогли організувати свято.

Із вітальним словом звернувся до присутніх декан факультету Василь Калій: «Цього року наш молодий підрозділ вперше має студентську вечірку. Сподіваюся, що це стане для нас доброю традицією. Вже навесні оберемо й першу факультетську красуню». Василь Васильович побажав своїм студентам здоров’я, гарного життя, здійснення мрій і аби кожен став професіоналом у своїй справі.

Вечір видався на славу: національні й сучасні танці різних народів світу, співи авторських пісень і відомих світових хітів, гра на гітарі і навіть бітбокс! Повірте, ці студенти вміють вражати! А екзотичною для іноземців родзинкою став виступ команди черлідерів УжНУ.

Кожен виступ вітали такими оплесками, немов на сцені виступають не звичайні студенти, а зірки світового рівня!

Впродовж свята ведучі активно цікавилися в глядачів, чи задоволені вони святом, і кожен мав змогу висловити побажання своїм друзям. Слово мали не лише іноземні студенти, а й викладачі.

Головною інтригою вечора стало фешн-шоу: 10 пар учасників і учасниць у першому етапі демонстрували національне вбрання своїх країн, а в другому – постали перед глядачами й журі у сучасному одязі. За результатами голосування журі обрали 4 хлопців та 4 дівчат, що показали свою культуру найцікавіше.

На завершення активних студентів нагородили грамотами за внесок у розвиток факультету, а святкування продовжили дискотекою.

Ксенія Шокіна,
фото, відео Роберта Паппа