У Природничо-гуманітарному коледжі УжНУ на обласній олімпіаді змагалися юні правознавці

Серед лауреатів змагань – школярі Ужгорода, Перечинщини та Великоберезнянщини

Днями в Природничо-гуманітарному коледжі УжНУ відбулася ІІІ обласна олімпіада «Юний правознавець», мета якої – залучення учнівської молоді до активної правознавчої діяльності, підвищення правової свідомості та правової культури учасників конкурсу, виявлення здібних і талановитих учнів у галузі юриспруденції та популяризація знань про права, свободи й обов’язки особи.

Володимир Росоха нагороджує учасника

Дійство розпочала координаторка олімпіади Олександра Гошовська, яка привітала юних учасників, зауважила, що держава покладається саме на молодь, тож вивчати право є актуальним. Відтак своє слово мовив директор ПГК Володимир Росоха, підкресливши, що цьогорічна інтелектуальна боротьба віщує буде напрочуд запеклою.

На урочистості завітали гості, яких запросили до складу журі олімпіади, зокрема доцент кафедри цивільного права та процесу Марія Менджул, заступник декана юридичного факультету з навчальної роботи Тетяна Карабін, колишня випускниця коледжу, юрист Богдана Повханич і кандидат юридичних наук, випускник і викладач коледжу Михайло Тернущак.

За підсумками олімпіади «Юний правознавець», І місце виборов Руслан Думнич (Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів), ІІ місце поділили між собою Євгенія Ситар (Тур’япасіцька загальноосвітня школа І–ІІІ ст.) та Олег Попадич (Великоберезнянська гімназія), ІІІ місце дісталося Олександрі Зайцевій (Ужгородська класична гімназія), Домініці Манцулич (Ужгородська класична гімназія) та Назарові Старості (Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів).

Марія Шелельо