Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Підкорювати кар’єрні вершини вирушили й випускники біофаку

Цьогоріч біологічний факультет вручив 112 дипломів бакалаврам і 30 – спеціалаістам

0 408
Днями на базі рідного факультету студенти-біологи денної та заочної форм навчання отримали омріяні дипломи.

Зі словами привітань урочистий захід відкрив проректор з адміністративно-господарської роботи Дмитро Сойма: «Знаю, що цей диплом ви чекали з надіями на хороше майбутнє. Я вам бажаю, щоб воно справді було таким. Сподіваюся, що навчання на нашому факультеті ви будете згадувати як щось дуже веселе, радісне. Наш викладацький колектив старався забезпечити вам якнайкращі умови, аби в доросле життя ви вступили з добротним багажем знань».

Відтак слово взяла декан факультету Ярослава Гасинець, яка висловила сподівання, що цей диплом все ж таки буде не останній і студенти-бакалаври зважаться на наступний серйозний крок – вступатимуть до магістратури. «Диплом – це символ переходу своєрідного рубежу. Ви заклали добротний фундамент, ваші знання рік за роком викладалися цеглинками, зміцнювали його. Але, щоб ваш будинок був повноцінним, потрібен ще й дах – магістратура».

Інші працівники факультету згадали непрості часи для теперішніх бакалаврів на першому курсі, їхні невпевнені кроки; привітали батьків, які допомогли винуватцям свята дійти до визначної миті; побажали випускникам творчих, наукових і професійних успіхів.

Відтак викладачам висловлювали подяку і щире захоплення від навчання на факультеті й самі випускники. Зізнавалися: спочатку було ой як непросто, але це того вартувало.

Урочистий настрій публіки підтримали слайд-шоу з пам’ятними моментами студентського життя, музичні привітання та спільне фотографування останніх моментів разом.


Кароліна Шірінова,
фото, відео Роберта Паппа

Залишіть відповідь