Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Подорож у професійне життя розпочали випускники факультету туризму та МК

Туристичну сферу Закарпаття відтепер можуть підтримувати ще 80 молодих фахівців

0 721

Днями у випускників-туризмознавців відбулося урочисте свято, що прокладає умовну межу між юністю та дорослим життям. 80 дипломованих фахівців у компанії викладачів та рідних ступили перший крок у захопливу мандрівку професійних можливостей.

Наталія Габчак

З вітальним словом виступила декан факультету Наталія Габчак: «Цього року в нас чудовий врожай: 80 прекрасних випускників. Я дуже сподіваюся, що ті знання, які ми вам дали, ви використаєте правильно. Бажаю, щоб ваша життєва дорога була встелена тільки трояндами. Ви – наша гордість! У добру путь!»

До побажань приєднався перший проректор Олександр Сливка. До випускників він звернувся з проханням щиро подякувати всім, хто допоміг їм дійти до такого серйозного етапу, – батькам, викладачам, рідним.

Вручає диплом Олександр Сливка

«На заняттях в університеті вам прагнули не тільки доступно пояснити матеріал, а й навчити життя, старалися передати своє бачення життєвого шляху. Сподіваємося, що для вас він буде успішним. Здоров’я, успіхів і благодаті», – благословив професор.

Після вітальних слів дипломи отримали 59 бакалаврів та 21 спеціаліст.

Зі словами привітання звернувся до дипломованих фахівців директор департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Денис Ман:

Денис Ман з випускницею

«Сьогодні багато разів прозвучали слова про закінчення. Я ж хочу вам сказати: все тільки починається. Я пишаюся тим, що УжНУ має таких класних випускників. Туризм – це та галузь, яка має врятувати Закарпаття. Тож я щиро сподіваюся, що ви долучитеся до цієї відповідальної місії». Також запросив до співпраці, зокрема, запропонував узяти участь у трьох перспективних проектах, які допоможуть вийти туристичній сфері Закарпаття на новий рівень.

Окрім дипломів, винуватці свята також отримали грамоти за успішність у навчанні та активну участь у громадському житті університету.

Завершили урочисту подію словами вдячності новоспечених випускників та побажаннями батьків. Світлої життєвої дороги та відчинених дверей вам, шановні випускники!


Кароліна Шірінова,
фото, відео Віталія Завадяка

Залишіть відповідь