Вівторок, 27.06.17, 20:31 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Теорія і практика

Доки студентів нема, викладачі військової кафедри вправляються у стрілецьких навичках та готуються до лекцій
Викладацький склад військової кафедри

Доки студенти відпочивають після напруженого семестру, робота на факультетах і кафедрах триває: викладачі готують і оновлюють матеріали лекцій, добирають нові завдання на практичні, а на військовій кафедрі ще й вправляються зі зброєю! Впродовж двох днів викладацький склад кафедри проводив внутрішні заняття, аби добре підготуватися до нового навчального семестру.

Упродовж двох днів викладачі підбивали підсумки минулого семестру, ділилися одне з одним власним військовим досвідом та вдосконалювали навички стрільби у кафедральному тирі.

Першого дня більшу увагу приділили теоретичній частині, а другого – взялися до практичної: працювали із картою, удосконалювали вміння використовувати новітні технології у навчанні та, звісно, стріляли з автоматів, кулемета і пістолета (бо ж студентів мають навчати не теоретики, а практики – саме тому на кафедрі працюють і ті, хто особисто боронив недоторканність і незалежність нашої країни на Сході).

Завідувач кафедри військової підготовки Василь Олійник розповідає:

Василь Олійник

«Методично-практичні збори влаштували для підвищення якості всіх видів навчальних занять і планування роботи в новому семестрі. Тепер стоїмо на фінішній прямій з підготовки першого набору студентів: навесні вони здобудуть звання офіцерів запасу. Другий семестр буде більше практичний: і другокурсники, і курсанти першого року навчання матимуть чимало занять із використанням справжньої бойової техніки та зброї на базі 15-го окремого гірсько-піхотного батальйону, який нещодавно повернувся зі Сходу додому».

Василь Васильович зізнається, що командування батальйону розуміє потребу підготовки військових при університеті, а тому всіляко сприяє проведенню практичних занять на полігоні та у військовій частині.

Запорука успіху – постійно набувати нові знання. Викладачі кафедри військової підготовки до нового навчального семестру із цим завданням упоралися. Утім на досягнутому, звичайно, не зупиняться – свої знання поглиблюватимуть, аби навчати студентів у дусі нового часу, відстежувати віяння якого у військовій справі – життєво необхідно для держави і її громадян.

Ксенія Шокіна

Теорія і практика | 01.02.17 | Додав Г_Кришiнець | 200 | 0.0/0