Факультет міжнародних відносин навідали представники Асамблеї громадських рад Закарпаття

Студенти висловили задоволення від зустрічі, зізнавалися, що винесли для себе багато цікавого від спілкування з досвідченими людьми

Минулого тижня студенти-міжнародники мали нагоду поспілкуватися з особливими людьми – на факультет завітали представники правління Асамблеї громадських рад Закарпаття», зокрема її голова Федір Харута, очільник обласної організації Національної спілки письменників України Василь Густі, полковник у відставці, голова комісії Громадської ради з питань законності і правопорядку, протидії
корупції та захисту прав людини при Закарпатській облдержадміністрації Йосип Лазар, директор обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Володимир Дупелич.

Приємно, що членом делегації був і співголова Асамблеї громадських рад Закарпаття, Надзвичайний та Повноважний Посол України, заслужений юрист України, доцент кафедри міжнародних відносин факультету міжнародних відносин УжНУ Ігор Дір.

Микола Палінчак

Декан факультету міжнародних відносин Микола Палінчак привітав почесних гостей, відтак надав слово п. Федору Харуті, котрий ознайомив присутніх із діяльністю Асамблеї громадських рад Закарпаття. Зауважив, що очолюваному ним органу вдалося досягти максимальної взаємодії з депутатським корпусом та з керівниками органів влади, очевидним є і поступ у залученні громадян до управління й спільного з владою вирішення різноманітних проблем.

Василь Густі

Голова крайової Спілки письменників Василь Густі говорив передусім про літераторську працю, наголосив, що «письменник – це не посада, а стан душі». А бути учасником громадського руху, на його думку, – це справжнє місіонерське покликання. І того треба шанувати, хто правду каже в очі. Активіст має ризикувати всім… Також пан Густі скористався нагодою зачитати власні вірші й презентувати свої книги.

В. Дупелич

Володимир Дупелич говорив про досвід діяльності громадських рад за 5 років і закликав студентів користуватися можливістю зустрічі з представниками Асамблеї громадських рад Закарпаття.

Насамкінець декан факультету міжнародних відносин Микола Палінчак підбив підсумки зустрічі. Наголосив: «Люди, які сьогодні прийшли, – люди з великим досвідом у рушійних сферах життя. Вони є управлінцями. Один із кабінетів ФМВ, який планується відкрити найближчим часом, буде обладнаний стендами, що розкриватимуть сутність діяльності Асамблеї громадських рад, котра акцентує увагу не на політиках, а на людях, які не ганяються за посадами, а за покликом душі допомагають громаді краю».

Василь Молдавчук

Нагороджують Василя Молдавчука

А ще відзначили високою нагородою випускника факультету Василя Молдавчука за активну допомогу учасникам АТО. Василь Васильович власним коштом закупив потрібні на лінії вогню речі, одяг, харчі та багато іншого, винайняв велику вантажівку й відвіз у зону бойових дій.

Подарунок для ФМВ

Василь Молдавчук щиро подякував за високу оцінку його діяльності, пояснив, що діяв як громадянин своєї держави, котрий відчуває, що на Сході потрібна така допомога.

А ще приніс презент для рідного факультету, зауваживши: «Я не міг прийти до своїх з порожніми руками – хотів би вручити вам принтер. Мені надзвичайно приємно, що факультет міжнародних відносин залишається одним із елітних в нашому університеті».

Студенти факультету міжнародних відносин висловили задоволення від цієї зустрічі, зізнавалися, що винесли для себе багато цікавого від спілкування з  досвідченими людьми.

За інформацією кафедри міжнародних економічних відносин