Представники факультету історії та міжнародних відносин УжНУ взяли участь у міжнародному круглому столі у столиці

Були представлені попередні експертні оцінки результатів першого року реалізації Глобальної стратегії ЄС із зовнішньої та безпекової політики

24 квітня у Києві відбувся міжнародний круглий стіл «Глобальна стратегія ЄС: Роль, місце і внесок України», організований Центром глобалістики «Стратегія ХХІ», Фондом Конрада Аденауера, Українським незалежним центром політичних досліджень та Дослідницьким центром Словацької асоціації зовнішньої політики.

Обговорення відбувалося з участю голови Представництва ЄС в Україні, представників дипмісій країн-членів ЄС, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, експертів країн – членів ЄС, українських фахівців, які займаються питаннями безпеки та міжнародних відносин.

Участь у заході взяли й представники УжНУ – доцент кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій Юрій Мателешко та викладач цієї ж кафедри Орислава Пантьо.

У ході круглого столу були представлені попередні експертні оцінки результатів першого року реалізації Глобальної стратегії ЄС із зовнішньої та безпекової політики. Особливої уваги надали питанню місця та ролі України в зовнішній і безпековій політиці ЄС, а також виробленню конкретних рекомендацій відповідним структурам Європейського Союзу та нашої держави щодо дальших напрямків співпраці України з ЄС у безпековій сфері.

Вл. інф.