Представники факультету МПМБ беруть участь у міжнародній школі на Свалявщині

Студенти слухають лекції провідних експертів з Києва, Ужгорода, Братислави, Пряшева щодо транскордонного співробітництва, адміністративної реформи, енергетичної безпеки

Представники факультету МПМБ беруть участь у міжнародній школі на Свалявщині
З 16 до 22 жовтня в Поляні на Свалявщині триває міжнародна школа в рамках проекту «Обмін ноу-хау для більш ефективного управління Шенгенським кордоном між Словаччиною/Україною та Норвегією/Росією».

У рамках заходу 17 жовтня доцент кафедри міжнародного бізнесу, логістики та менеджменту; заступник декана з навчально-виховної роботи Вікторія Бондаренко прочитала лекцію на тему «Вплив транскордонного співробітництва України на регіональний розвиток».

Також у межах школи навчаються студенти факультету Марія Добра, Владислав Русин, Віктор Бодак. Для підвищення своєї кваліфікації у роботі міжнародної школи взяла участь і старший лаборант деканату Андріана Гешур.

Протягом тижня студенти слухають лекції провідних експертів з Києва, Ужгорода, Братислави, Пряшева щодо транскордонного співробітництва, адміністративної реформи, енергетичної безпеки.

За інформацією деканату факультету міжнародної політики,
менеджменту та бізнесу