Представники філфаку взяли участь у всеукраїнській конференції у Львові

Літературознавчу школу Ужгородського університету репрезенутвали Оксана Тиховська та Ірина Бура

Представники філфаку взяли участь у всеукраїнській конференції у Львові
21–22 квітня в Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася VI Всеукраїнська науково-практична конференція «На шляху до синтезу філософії, науки і релігії» на тему «Міф, філософія, наука: історична траєкторія взаємин».

Оксана Тиховська

Участь у заході взяли доцент кафедри української літератури ДВНЗ «УжНУ» Оксана Тиховська та аспірантка Ірина Бура. Дискусія під час засідань була надзвичайно цікавою для наших викладачів-філологів, оскільки в багатьох доповідях осмислювався взаємозв’язок міфології, психології та філософії.

Під час обговорення науковці з університетів Києва, Львова, Ужгорода, Вінниці з’ясовували специфіку впливу світових міфів на сучасну культуру, літературу, мас-медіа, світогляд сучасників, апелюючи до праць Дж. Кемпбела, Леві-Строса, К.Леві-Строса, Ф.-В. Шеллінга та ін. Чимало цікавих міркувань було висловлено стосовно новітніх міфів ХХІ століття й можливості міфотворчості сьогодні, а також її вияв крізь призму досягнень науково-технічного прогресу.

Львів був сонячним і гостинним, подарував учасникам наукового форуму багато приємних емоцій від інтелектуального спілкування з колегами з інших вишів України.

За інформацією доцента кафедри української літератури
Оксани Тиховської