Представники юрфаку УжНУ взяли участь у засіданні координаційної ради молодих юристів

Підтримали і схвалили розроблений Головним теруправлінням юстиції області правоосвітній проект «Я пізнаю право»

Студенти та викладачі юридичного факультету взяли участь у цьогорічному першому засіданні координаційної ради молодих юристів при Головному теруправлінні юстиції в Закарпатській області, яке відбулося в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка.

Під час засідання презентували розроблений ГТУ юстиції області проект «Я пізнаю право», котрий є комплексом правоосвітніх заходів згаданої установи, спрямованих на поширення інформації про права та обов’язки людини і громадянина серед населення Закарпаття. Членами ради проект було схвалено і підтримано.

Крім того, під час засідання було обговорено питання щодо участі в організації та проведенні ІХ Міжнародної науково-практичної конференції «Закарпатські правові читання», яка відбудеться 20–22 квітня в Ужгороді.

За інформацією юридичного факультету УжНУ