Професійне свято факультет МЕВ відзначив креативно – фотовиставкою і конференцією

Корнелія Павлишин поділилася фотовраженнями від польоту на повітряній кулі, відтак студентство підрозділу оприлюднило здобутки своєї наукової роботи

У рамках святкування Дня міжнародника на факультеті міжнародних економічних відносин Ужгородського університету відбулося відкриття фотовиставки студентки підрозділу Корнелії Павлишин і традиційна підсумкова наукова студентська конференція.
Відкриття фотовиставки. Декан Микола Палінчак та Корнелія Павлишин

Відтепер у холі факультету під стелею красуються повітряні кулі. Авторка Корнелія Павлишин розповіла:

– У кожної людини, мабуть, в певний момент виникає бажання скласти bucket list (список справ, що їх потрібно виконати протягом життя): які страви скуштувати, скільки країн відвідати, які вчинки зробити. У моєму персональному списку тривалий час був пункт – політати на повітряній кулі. І цього літа мені вдалося здійснити цю мрію.

Я була в Туреччині. Саме там і скористалася можливістю політати над Каппадокією. Ця місцевість являє собою напівпустельну долину з дивовижним «марсіанським» рельєфом, утвореним із вулканічних порід. Коштує таке задоволення недешево, проте воно того варте.

Ідея влаштувати виставку прийшла відразу після польоту, адже під час нього я зробила чимало кадрів, які передають ту атмосферу. І, звичайно, мені захотілося поділитися враженнями з іншими студентами та викладачами мого факультету. Бажаю їм і всім іншим одного разу самим здійснити такий казковий політ і побачити все на власні очі!

Під час конференції

Відтак студенти та викладачі факультету розійшлися на секційні відділення щорічної наукової конференції.

– Студентська конференція в період святкування Дня факультету для нас є традиційною. Цьогоріч проводимо її секційно: працюють тематичні об’єднання «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародна політика», «Теорія та практика перекладу» і «Прикладна лінгвістика». Варто відзначити, що нинішнє святкування припадає на 20-річчя заснування факультету, тому воно однозначно для нас є особливим. Планується й розважальна програма. Сподіваюся, студенти і викладачі нашого факультету прекрасно проведуть час! – поділився декан факультету міжнародних економічних відносин Микола Палінчак.

Юлія Шипович