Професор УжНУ Ігор Тодоров узяв участь у святкуванні 20-річчя Центру інформації та документації НАТО в Україні

Урочистий захід в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка організувало офіційне представництво НАТО в Україні

Ігор Тодоров

Директор Центру міжнародної безпеки та євроатлантичної інтеграції УжНУ, професор кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій Ігор Тодоров узяв участь в святкуванні 20-річчя Центру інформації та документації НАТО в Україні. Захід під назвою «Побудова довіри та розуміння через громадську дипломатію: 20 років разом» у приміщенні Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка днями організувало офіційне представництво НАТО в Україні.

На заході виступили віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Барбора Маронкова, заступник помічника Генерального секретаря НАТО з питань публічної дипломатії Кармен Ромеро, Надзвичайний та Повноважний посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, директор Інституту міжнародних відносин київського національного університету імені Тараса Шевченка Валерій Копійка.

За інформацією деканату факультету історії та міжнародних відносин