Професор УжНУ представив новітні стратегії інноваційного розвитку транскордонного співробітництва в Інституті стратегічних досліджень

Володимир Приходько взяв участь у круглому столі з питань ролі та місця українсько-угорських відносин, угорської національної громади України в процесах соціально-економічної трансформації та європейської інтеграції

У Національному інституті стратегічних досліджень при Президентові України в Києві відбувся круглий стіл з питань ролі та місця українсько-угорських відносин, угорської національної громади України в процесах соціально-економічної трансформації та європейської інтеграції.

Широку репрезентацію державців, дипломатів, представників ділових кіл, науковців та експертів обох країн очолили директор НІСД академік НАНУ В. Горбулін, посол Угорщини в Україні Е. Кешкень, народний депутат України В. Брензович, посли України в Угорщині різних періодів Д. Ткач, О.Климпуш, керівники вишів і академічних інститутів.

Завідувач кафедри міжнародних економічних відносин, директор Інституту регіонального розвитку УжНУ професор Володимир Приходько на цьому заході представив новітні стратегії інноваційного розвитку транскордонного співробітництва обох країн в Карпатському (Центрально-Східному) регіоні Європи.

За інформацією кафедри міжнародних економічних відносин