Профорієнтація олімпіадою: на математичному абітурієнти заробляли додаткові бали для вступу

Усі учасники впоралися із завданнями та подолали поріг у 90%, тож отримають заслужені додаткові бали

Днями на математичному факультеті відбувся очний тур Всеукраїнської олімпіади ДВНЗ «УжНУ» для професійної орієнтації вступників. Школярі не лише змагалися у знаннях, а й мали нагоду заробити додаткові бали, що знадобляться при вступі до нашого університету.

Учасники пройшли попередній відбір: у першому турі визначили 25 кращих, які набрали не менше 75 % балів.

Студенти-старшокурсники

Допомогти в профорієнтації на рідному факультеті вирішили й студенти-старшокурсники: реєстрували учасників, розповідали про навчання на матфаку і студентське життя та запросили школярів долучитися до великої математичної родини.

Після вирішення завдань другого туру компетентна комісія перевірила роботи учасників і відібрала тих, хто набрав 90 і більше відсотків балів за правильні відповіді. Переможці отримають до 20 додаткових балів до результату сертифіката ЗНО з одного із предметів при розрахунку конкурсного балу (тільки у нашому університеті) на спеціальності «Математика», «Середня освіта (Математика. Інформатика)», «Системний аналіз» та «Статистика».

До слова, всі учасники впоралися із завданнями та подолали поріг у 90%, тож отримають заслужені додаткові бали.

Ксенія Шокіна