Туризмознавці УжНУ ведуть профорієнтаційну роботу через практичні заняття

Доцент кафедри туризму Василь Кочан організував учням і вчителям школи з села Концова на Ужгородщині виїзд на гірськолижний курорт «Красія»

Туризмознавці УжНУ ведуть профорієнтаційну роботу через практичні заняття
Зима щедра на сторінки до календаря туристичних заходів – як для професіоналів, так і любителів. Для профі це напружений сезон на всіх напрямах: і відповідальні складні походи з любителями помандрувати засніженими горами, і втомливі інструкторські настанови новачкам щодо катання на гірських лижах, і багато іншого. Зворотний бік приємний – адже даруєш людям нагоду наблизитися до активного відпочинку і здорового способу життя.
Туризмознавці УжНУ ведуть профорієнтаційну роботу через практичні заняття

Тож професія туризмознавця – для гідних і сильних людей!

Утім одна річ – надавати туристичні послуги дорослим, інша – готувати собі на майбутнє гідну зміну, навчаючи молоде покоління, ще й у складних природних умовах, а не в стінах навчального закладу.

Саме з таких міркувань доцент кафедри туризму Василь Кочан з профорієнтаційною метою організував учням і вчителям школи з села Концова на Ужгородщині виїзд на гірськолижний курорт «Красія».

Діти самостійно пройшли хоч і невеликий, але складний відрізок шляху засніженими дорогами і схилами гірського хребта, відчули смак задоволення від спроб катання на гірських лижах і санчатах, навчилися правильно користуватися гірськолижним витягом.

Упродовж двох днів учні спілкувалися та уважно стежили за роботою студентів факультету туризму, які в цей час саме проходять туристичну практику в комплексі «Красія».

За інформацією доцента кафедри туризму Василя Кочана