Урочисто вручили дипломи 50 випускникам-бакалаврам та 19 спеціалістам

Пролунав останній дзвінок і для бакалаврів та спеціалістів факультету МПМБ
На факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу Ужгородського університету відбулося урочисте вручення дипломів випускникам-бакалаврам (50 студентів) та спеціалістам (19 студентів).

Віталій Ерфан

Начальник управління молоді та спорту Закарпатської ОДА Віталій Ерфан від імені голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля привітав молодь з нагоди подолання чергової освітньої сходинки й побажав наснаги, витримки та успіхів у дальшому навчанні й на професійній ниві.

Віталій Андрейко

Модерував захід заступник декана факультету Віталій Андрейко, який відзначив, «що для студентів факультету 4 роки навчання пролетіли досить стрімко, і ось уже колишні першокурсники напрямів підготовки «Країнознавство», «Міжнародний бізнес» та «Прикладна лінгвістика» стали довгоочікуваними бакалаврами та спеціалістами, здобувши відповідні кваліфікації».

Іван Вовканич урочисто вручає дипломи

Студентів тепло привітав з важливою подією в їхньому житті й декан факультету – доктор історичних наук, професор Іван Вовканич, який, зокрема, сказав: «Отриманий вами диплом – це ваша перша перемога. Бажаю впевнено долати нові сходинки у навчанні й отримувати нові дипломи. Ви особливі, адже будете навчатися за новими магістерськими програмами.

Дякую за зусилля у навчанні та сподіваюся, що ми з вами ще разом працюватимемо. Нині ви входите в смугу доленосних рішень і щодо кар’єри, і щодо особистого життя. Тож бажаю вам робити правильні кроки, які б дозволили повністю реалізувати свій потенціал!». Відтак запросив усіх вступати до магістратури та продовжувати навчання в стінах  факультету!

З найщирішими привітаннями і запрошенням до дальшого навчання на факультеті до присутніх звернулися завідувач кафедри міжнародного бізнесу, логістики та менеджменту професор Іван Черленяк, завідувач кафедри прикладної лінгвістики професор Михайло Полюжин та доцент кафедри міжнародного бізнесу, логістики та менеджменту Василь Федурця.

До речі, серед цьогорічних випускників двоє закінчили навчання з відзнакою.

Пролунав останній дзвінок і для бакалаврів та спеціалістів факультету МПМБ

Щасливі випускники вдячно згадали роки університетського життя. Зі словами щирої подяки зверталися до улюблених викладачів, кураторів, кафедр, деканату, зауважуючи: «Якби у нас виникла змога щось змінити у власному житті, ми би знову вступили на факультет МПМБ».

Звичайно, попереду на студентів чекають важливі, навіть доленосні події: вибір наступного напрямку своєї діяльності, іспити, вступ до магістратури чи пошук роботи.

Тож бажаємо нашим бакалаврам і спеціалістам успіхів у здійсненні їхніх мрій, реалізації планів! До зустрічі в новому навчальному році!

За інформацією деканату факультету МПМБ